» Poradna » Notebooky

OneKey Recovery 8.1.0.4501

OneKey Recovery 8.1.0.4501 kde sehnat ve verzi 64bit pro Windows 10.Aktualizoval jsem systém a někam zmizel tenhle program.

Odpovědi na otázku

toto by malo fungovať (link): na win 10 - 64bit, no je to navrhnuté pre win 8 a 8.1toto je link s odkazom na verziu 8.0 pre win 8 64bit + podľa info i pre win 10 64bithttp://www.thewindowsplanet.com/2276/lenovo-onekey-recove... ešte som to neskúšal kedže mám 32bit, a to funguje len pre 64bit verziu windowsuAvšak verzia programu 7.0 pre obnovu sa dá spustiť i vo win 10 prepnutím kompatibility vo vlasnostiach v odkaze nainštalovaného programu na win7 - mám to spustené a 7.0 je i na 64bit mimotoho.