» Poradna » Windows (a jiné OS)

Omylem přeinstalování operačního systému

Dobrý den. Omylem jsme přeinstalovali operační systém Windows 7 home premium na Windows 7 ultimate s třicetidenní funkčností. Můžete nám poradit jaké jsou teď možnosti vrácení původního systému?

Odpovědi na otázku

Jednoduše nainstaluj systém, který tam chceš mít. A tentokrát pořádně a plánovaně.

Omylem zase preinštalovať na OS Windows 7 Home Premium so zakúpeným licenčným kľúčom z Windows 7 Ultimate s 30-dňovou lehotou.Alebo použiť: Loader.exe, KSM, WAT.....

Možnosti vidím dvě:1. Obnova původního systému z bitové zálohy (pokud byla v minulosti vytvořena)2. Nainstalovat původní OS