» Poradna » Počítačové sítě

Omylem jsem zmáčkl tlačítko WPS a Wifi přestala fungovat

Dobrý den. mám Wifi router ZyXel NBG-416N. Omylem jsem zmáčkl tlačítko WPS. Přestala mi fungovat Wifi. Když zapojit internetový kabel do PC tak internet funguje ale když kabel dám do Routeru tak na PC. ani na Tel. Wifi nenachází, Zkoušel jsem mačkat tlačítko "reset" i uplné odpojení ze sítě a furt nic nenachází. Poradíte mi prosím? Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud nepomůže stlačit tlačítko WPS znovu, rpoveď reset - ale opravdový do továrního nastavení a nastav router znovu

Myslim ze ondrejovi nepomuze reset, jelikoz ani nevi co dela. Uz ten popis kde co zapijil a jak a co restartoval, je ponekud zmatecny.