» Poradna » Ostatní

Odstranění uvozovek v pythonu

Hoj chlapi a holky. :)Nejsem zběhlý v pythonu, ale napsal jsem si easy skript k vytvoření souboru.Nedělá nic jiného, než že do souboru má za úkol vložitahoj = [{'time':xxxx}]Ale problém je ten, že mi program do souboru vkládá na začítek a konec stringu uvozovky. A nějak nevím, jak je odstranit. Třeba někdo poradí.Tady je kód, který zlobí. https://paste.ofcode.org/34X62u6RchMLBGifqWGn9u7Díky moc

Odpovědi na otázku

Hotovo. s = 'data = ' + str(obj) if s.startswith('"') and s.endswith('"'): s = s[1:-1] print s with open('data.json', 'w') as outfile: json.dump(s, outfile)

A přeci bych měl ještě jednu otázku.Můžu v Pythonu třeba co 100s ukládat do toho souboru, a v JavaScriptu třeba co 200s načítat data z tohoto souboru?Jde mi o, co se stane, když se tyto dva skripty potkají? Python data neuloží, ukončí se? Nebo snad vytvoří nový soubor? Nebo tam data uloží? Což je ale asi blbost.