» Poradna » Windows (a jiné OS)

Odstranene soubory se nezobrazi v kosi

Dobrý den,mám menší problém s košem ve Win 7. Při odstranění souborů z disku (C) se nezobrazí v koši (automaticky se odstrani natrvalo) a když odstrňuji z jineho disuku (E), tak se koš ukáže, jakože je plný, ale soubory v něm nejsou.Disk je jenom jeden, rozdeleny na vice casti.Nastavení koše je v pořádku. Tak kdyby někdo věděl co stim, byl bych moc rád.Předem díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Prava mys na kosi / VlastnostiOpravdu je tam nastavena nejaka velikost pro soubory (vetsi nez ta velikost nejdou do kose) a neni nastaveno, ze se kos nema pouzivat?Je kos nastaven na jednotce pevneho disku v pocitaci a ne treba na nejakem externim disku?Je na te jednotce, kam je kos anstaven dostatek volneho mista?

Vše je opravdu nastaveno dobře

Tak máš kouzelný OS.

No asi mam, ale je zajimave, ze kdyz se prihlasim jako spravce, tak vse funguje jak ma

Tak to možná máš jen rozbitý vlastní uživatelský profil.Smazat ho a vytvořit znova. Jen pak asi budeš muset znovu instalovat nějaké aplikace, které nebyly instalovány pro všechny uživatele, ale jen pro tebe.

Zpis naborena prava na slozce kose...Spranve tam pristup ma, ale uzivatelum se tam odkazy na soubory nezapisou.Zkus tohle:http://www.thewindowsclub.com/recycle-bin-is-corrupted-...

Super, ten fix recycle bin pomohl, diky moc

Děkuju za navedení. Dal jsem zobrazit skryté soubory, smazal složku koše. Win si udělal hned novou a šlape to.

Proč přesunujete soubory do koše, když je nechcete smazat? Pořádní chlapi koš zásadně nepoužívají a mažou natvrdo. Tak nebuďte baba a normálně soubory rovnou mažte.

To je fakt, taky většinou mažu v TC se stiskem SHIFT, průzkumník moc nepoužívám, tam je to tuším CTRL.