Odpojení GPU

Zdravím,Chci se zeptat jak mohu odpojit grafickou kartu od základní desky. Odšrouboval jsem ji od case a zmáčkl tu malou páčku, ale stále ji nemohu vytáhnout pořád tam nějak drží.http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-p61a-... deskahttp://www.gigabyte.cz/products/page/vga/gv-n650... karta

Odpovědi na otázku

Zaber.

Pojistku odklopit směrem do prava.

Tohle bude typ páčky, co je třeba zatlačit dolů směrem k desce - jako u DIMM.Pozvat si někoho, kdo je manuálně zručnější. Sílu nedoporučuji, protože špatný vektor povede k poškození komponent.Naivně předpokládám, že je odšroubován štítek karty od skříně.

Přesně to mám na mysli(alespoň dle obrázku).

"Pojistku odklopit směrem do prava.! ("do prava" se píše kupodivu "do hromady" jako "doprava")Nemyslel, nebo máme rozdílné chápání směrování vektorů v třírozměrném prostoru. Je rozdíl doprava - což mají některé PEG sloty v podobě vytvarované packy na boku konektoru, nebo dolů, jak je v tomto případě, tj. podobné zámku u DIMM modulů.