» Poradna » Mobily

Odolný Telefon

Dobrý den, hledám tlačítkový odolný telefon, něco jako je CATERPILLAR CAT B25Nechci, aby v telefonu byla WI-FI, ani nepotřebuji LTE. Jediné co potřebuji je svítilna a aby šlo změnit vyzvánění + hodně "prostoru" pro kontakty (například 5000 kontaktů) Pak už jde jen o odolnost. Hledal jsem, ale nikde jsem neviděl, že by byla přímo "svítilna".Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

http://mobilni-telefony.heureka.cz/aligator-r20-extremo/spec... "LED svítilna, dvě SIM a funkceZapomeňte na baterky nebo telefon, který dosvítí sotva pár centimetrů. Neuvěřitelně výkonná svítilna Hi-power LED vás doslova oslní.""Podpora microSD paměťových karet až 32 GB"tak snad s kontakty a vyzváněním by nemusel být problém...