» Poradna » Programy

Odinstalace smart notebook

Prosím o radu, používáme SMART notebook, měla jsem doma nainstalovanou 12, aktualizovala se mi na 14, ale bohužel došly licence, tudíž jsem si měla doma opět přeinstalovat na 12. Odinstalovala jsem 14, vyčistili jsme registry, komplet vše a stejně to nejde nainstalovat, pořád mi to hlásí, že mám v PC nainstalovanou novější verzi, kterou mám odstranit před instalací 12. Nevíte, kde je chyba? Lze to nějak napravit? Děkuji moc.

Odpovědi na otázku

Vyčistili registry? A čím? Pokud chcete odinstalovat program včetně všech registrů a nevíte přesně jak na to, tak použijte Revo uninstaller portable http://portableapps.com/apps/utilities/revo_unins... .

Čistili jsme CCleanerem, v tomhle programu jsem už žádné smart soubory nenašla :( a stejně to pořád nejde nainstalovat, pořád to hlásí novější verzi programu odinstalujte :(

budeš tam muset dočasne dat tu 14 a použit aj to revo alebo osvedčeni RegOrganizer 6-xx najdeš na nete CClener nezvladne odstranit všetky subory natož registrea ty si povol zobrazenie skrytych a systemovych suborov a uvidiš že to čiste isto neni

asi bych zkusil přes Revo nainstalovat zpátky tu vyšší verzi a pak ji přes Revo odinstalovat. Případně při čištění registrů hledat i název vývojáře programu - té firmy, co to vytvořila - v registrech to nemusí být jen jako Smart něco, podíval bych se do Program Files, jak se jmenuje ta složka - např. u Avastu tam může být cosi jako Alwil protože tak se ta firma co Avast dělá, jmenovala.