» Poradna » Notebooky

Odinstalace, která se nepovedla

Ahoj prosím o radu. Mám, nebo spíše měl, nainstalovanou apliakci Bluestacks.Něco se s ní stalo nenajížděla tak jsem ji odinstaloval ,nebo spíš to tak vypadalo, čistil jsem to i pomocí ccleaneru. Teď když chci ji nainstalovat znova, tak mi to píše že ji mám nainstalovanou. V seznamu programů není (změnit odinstalovat program), z program files jsem to také odstranil, ale píše mi to samé. Prosím o radu. Mobil mam v opravě takže je to ted pro me jediný přístup k anroid aplikacím Mam win8Díky za rady

Odpovědi na otázku

Použij bod obnovy, existuje - li vhodný. Nebo obnov ze zdravé zálohy.Cleaner NEPOUŽÍVAT!

nwm jak se to dělá normálně, ale zahlídl jsem to v ccleaneru

Obnovit systém do stavu před tvým zásahem Ccleanerem. Poté Ovládací panely (dostaneš se do nich pomocí kliknutí pravého tlačítka na Start) - Programy a Funkce a zde tento program odinstaluj.

Tak, a je to jasné, kdo může za nedávný pád letadla: Druhý pilot použil CCleaner a ten může za všechno. Nejen za pád počítače, ale za všechna neštěstí světa.Lidi, co pořád máte s tou nenávistí k CCleaneru?

Robit si srandu z 149 nevinnych, toz Pytliku neviem.Robit si srandu z plasteliny, alebo z tejto kvazi poradne "aba jo".P.S. Tebov preferovany "CCleaner" nenavidim a zboznujem sucastne.Je to blbost a placebo, (vsetky potrebne funkcie su integrovane vo Windows).Ale zboznujem ho, lebo velka cast mojich klientov ma totalne doje*bany system vdaka Cleaneru a mna to v podstate zivi.

CCleaner pouzivam v OS k cisteni nekolik let ( priblizne treti verze Windows ) a porad vse funguje jak ma. Nesvadejte vse na nejaky sw, staci premyslet co udelate.

Moji "pacienti" dokazu s "CCleaner" aj carovat, teda system dojebat."CCleaner pouzivam v OS k cisteni nekolik let ( priblizne treti verze Windows ) a porad vse funguje jak ma"Bolo by zaujimave posudit Tvoj OS, bez a s CCleanerom, co je asi utopia.To by chcelo dve presne bitove kopie partition systemoveho disku a dalsie presne diagnosticke nastroje a zistil by si, ze rozdiel je 0,00 hovno. Sproste Placebo. Vsetky utility na "vycistenie disku" su aj vo Windows a netreba externe "cistice"

Použít Ccleaner k čištění nebo odinstalování je velký rozdíl.

faktom je, že čo ide na Tvojom PC/OS, nemusí na susedovom. Ak Tvoj OS nemá špec. nastavenia, ccleaner môže fungovať roky, ale sused môže mať také, ktoré ccleaner maže a to spôsobuje problémy. Ale cc ide aj mne roky, ale nikdy som ho nenastavoval