» Poradna » Notebooky

Odešla grafická karta ?

Dobrý den,mám problém s instalací ovladačů ke grafické kartě (ATI). Po té, co jsem do notebooku (Acer aspire 3820tg ) naistaloval nové win (7, 64x) a dále se pokoušel naistalovat ovladače ke kartě mi vždy po instalaci zhasl monitor, počítač jel dále, ale absolutně bez obrazu. Ovladače jsem zkoušel instalovat z několika zdrojů, oficiální, neoficiální, starší, i ty co jsem měl u předchozích windows a fungovaly. Mám pocit, že mi odešla grafika, je tomu tak, či má někdo nějakou radu nebo nápad ?? Díky moc za info, Honza

Odpovědi na otázku

Joo u notebooku je to opruz a hlavně asi s ati, já měl 8600-8750 lenovo a musí se tam správně nastavit napájení a přepínatelná grafika, hlavně instalovat ovladače ve správném pořadí. Je to umění :/

A když notebook připojíš na externí monitor či TV?

Jestli odešla grafika či nikoli poznáš po nabootování linuxu.

Je fakt, že jsem minulý týden dostal na opravu PC, kde se to projevovalo stejně. Po instalaci ovladače tma. Grafika byla v háji. Ale to byl stolní PC. V každém případě nejprve zkus ovladače ze stránek výrobce notebooku. S těmi by to mělo fungovat vždy. ☺