» Poradna » Mobily

Odesílání e-mailu

Zdravím,potřeboval bych prosím poradit s odesíláním e-mailu z tel.Xiaomi RN4.Mám 2 e-mail účty jeden na seznamu a druhý na tiscali.Na seznamu.cz mi příchozí a odchozí pošta funguje bez problému, na tiscali příchozí funguje,ale odeslat email nejde.Operátora mám Mobil.cz.Všechna nastavení na odchozí poštu selhávají.Přes web tiscali odeslat lze,ale jde mi o to ,že když mi příjde mail a chci odpovědět,tak musím přepínat na web.Děkuji

Odpovědi na otázku

Někteří poskytovatelé internetu blokují pofiderní smtp servery, tiscali by k tomu taky mohl patřit. Když jsi to zkoušel, byl jsi připojen na wifi nebo přes mobilní data?

Zdravím tě,až teď odpovídám:byl jsem připojený přes wifi,ale zkoušel jsem odeslat i přes data a stejný výsledek.Příchozí poštu mám nastavenou pop3.tiscali.cz a odchozí jsem měl smtp.tiscali.cz.Změnil jsem na smtp.t-email.cz to je mobil.operátor Mobil.cz a to stejné.Mailovou adresu jsem zrušil a znovu zadal a stejný výsledek.Šlak mě může trefit.Mohl bych používat e-mail seznamu,ale tiscali adresu mám ve spořitelně atd.Jinak díky za odpověď

Ještě jsem změnil v serveru odchozí pošty Typ zabezpečení na:žádný a e-mail přes mob.data se odeslal.Takže bude chyba někde u poskytovatele internetu.Ale jak to zjistím,nevím.

Nastav si pro odchozí poštu smtp.tiscali.cz port 25 bez zabezpečení, případně zkus port 465 zabezpečení SSL/TLS, v obou případech je nutné nastavit přihlášení k serveru stejné jako ke schránce.

Zdravím,oba dva pokusy ztroskotaly na tom,že nelze nastavit účet,Nelze otevřít připojení k serveru.To mi dělá pořád.I tak děkuji za reakci a pomoc.

Přesně tak se mi chová Lenovo K3 note. Mám nastaven účet Tiscali v Gmail. Při nastavování SMTP mi Gmail v případě připojení přes mob.data spadne-prestane pracovat. V případě připojení přes WiFi se nespojí se serverem. Nejde mi nastavit ani nezabezpečená odchozí pošta přes port 25. Přitom vše donedávna fungovalo. Udělal jsem taky tovární nastavení dat v Gmailu natvrdo s restartem a furt stejný.

Mám taky teď stejný problém. Z ničeho nic mi nejdou odesílat emaily. Nastavení mám jako vždy a fungovalo to. Neví někdo co s tím?

mám čerstvě stejný problém, připojení k tiscali na smtp nefunguje, pouze přes portál. zdá se, že tiscali jde do kytek :(

Vše o STMP v Tiscali najdeš v Nápovědě přímo na stránce podpory Tiscali.