» Poradna » Notebooky

Od převzetí email zprávy ze Slovenska se mi píší písmena s háčky ve slovenštině

email zpráva doručena ze SR obsahující písmena odpovídající zřejmě slovenské klávesnici (místo českého ž měkké ĺ, místo českého š písmeno a s dolním háčkem, a další), mi ovlivnila zprávy posílané příjemcům v ČR , které i když jsou psány na české klávesnici a v odesílané zprávě v českém znění jsou příjemcům doručeny s písmeny odpovídajícími slovenské klávesnici. Prosím o sdělení jak se s tím vypořádat. Děkuji L.Loucký

Odpovědi na otázku

Zkus napsat na to Slovensko at se to spravi

Jo, a dostane slovenský dabing v audiosouboru.

Tipoval bych to na webový klient, který neumí prohlížeči poslat znakovou sadu, tak si prohlížeč na základě obsahu vydedukoval špatnou znakovou sadu a tu si teď pamatuje. Zkus ten slovenský email hodit do koše a smazat historii prohlížeče.

at si pošle slovensky napsanou zprávu (sám sobě) zda mu to také udělá. Pak lze lépevhledat příčinu. Ale co píšeš se nabízí jako pravděpodobné

Tak to jeste ze mu nenapsal mail zacny Cinan

neznám jejich dia kritiku. Jesli mají písmo dia tak bez ní. Jako Chorvati bez tvrdého i, to jsem při chatu za hodku ztvrdnul a debatu zrušil.

ale Češi a Slováci mají stejné kódování

Píšeš hlúposti. Ako môže e-mail zmeniť nastavenie jazyka?Okrem toho - ž je i na slovenskej na rovnakom mieste, ľ je u vás ě, ť je u vás ř, ô je ů.Radšej si ti skontroluj e-mailového klienta, aký jazyk si si nastavil.A pozri sa na webe, ako je rozložená slovenská a česká klávesnica - potom nebudeš písať kraviny.

urcite v tom ma prsty psychodelikticka, telekineticka ektoplazma, sposobena linearnym vsupom do seansy okultistov. Ver, pisem podla skutocnosti overenych vedou.

zabudol si esteba(n)ky a j

Znaky, ktere popisujes nejsou slovenske. a s dolnim hackem neexistuje.

dollní háček existuje jak nedávno byl zde odkaz na hledání písmen se znaménky. Jen asi nešlo o lubozvučný slovenský jazyk, ked bača ovce žene a j

V různých jazycích existuje písmen s všelijakými "cancoury", by ses divil. Sice také "a" není slovenské, ale např. měkké L slovenština má.

aj preto lubozvučné, možno i Lubokubo tak hovorí

On si asi plete háček s čárkou: ?.

Spíš bych zkusil počítač zbavit virů a podobných svinstev!

To bude asi virus Jánošíkov hnev.trojan.32

Tak po tomhle příspěvku jsem se s chutí zasmál.

aj já

Nekupoval jste počítač od nějaké firmy z holdingu ANofert nebo jste nebyl na návštěvě na Čpím hnízdě?

"email zpráva doručena ze SR obsahující písmena odpovídající zřejmě slovenské klávesnici (místo českého ž měkké ĺ, místo českého š písmeno a s dolním háčkem, a další)"... ty si jeden s tých "expertov", čo si mýlia Slovensko a Slovinsko. Len tak na upresnenie - Slovinsko je časť bývalej Juhoslávie a má aj morské pobrežie a nemá spoločnú hranicu s Českou republikou - pár stoviek km vzdialené od ČR, Slovensko je východný sused Českej republiky, časť bývalého Československa.

Vy asi myslíte Ficostán?

... Zemanistan nemá čo závidieť Ficostanovi a naopak ...