» Poradna » Programy

OBS Studio + teamspeak lagy

Zdravím chtěl bych se zeptat na radu ohledně OBS s Teamspeakem dohromady. Když nahrávám video přes OBS bez Teamspeaku vše je nádherně plynulé atd. ale když k tomu přidám teamspeak začne se nahrávání sekat a výsledek stojí za prd. Zajímalo by mě čím to je zda je třeb ak tomu konkrétně něco nastavit ,přidat atd. PC mám AMD 6ti jadro 3,5 GHz , RAM 8 GB, OS Win 7 , grafika NVIDIA GeForce GTX 750 TI .....Děkuji za každou radu

Odpovědi na otázku

Podle toho co nahráváš, ale už od pohledu máš slabej CPU, prostě to nestíhá.Můžeš zkusit ve správci úloh, nastavit OBS vyšší prioritu, to by mohlo pomoct.

 | ChromeOS Chrome 55.0.2883.105

nemáš v TeamSpeaku nějakej overlay, co zobrazuje info přímo přes hru? to by se s obskem mohlo prát...jinak počítač není extra dělo, takže možná jednoduše nestíhá ... i když to se mi nezdá, když teamspeak by zátěž tolik zvednout neměla pokud nejen nahráváš, ale i streamuješ, tak by teamspeak mohl sebrat kousek potřebného uploadu, pokud by byl nastaven na větší datový tok

Pouze nahravam . Jeste vyzkousim to OBS s jinym komunikacnim programem napr skype nebo discord. Ale taky se mi nezda ze by to TS az natolik víc zatítilo PC , protoze bez toho TS to je uplne v pohode jako bych ani nenahraval a vse je ve vysoke kvalite atd popžípadě mužu zkusit nastavit tu prioritu . Vyzkousim to ts v kombinaci s jinym nahravacim programem. A pokud se tam nekde neco pere tak to bude zadrhel pac zas se v tom tak neorientuji ale z TS nemam zaple treba to ze vidim kdo mluvi atd . No vzhuru do zkouseni