» Poradna » Notebooky

Obrazovka u Notebooku se ''nezapla"

Zdravím. Potřebuji akutní pomoc. Dnes ráno se mi odmítá zapnout Notebook Toshiba. Respektive světýlko dole ukazuje že je ukazuje že je zapnutý, obrazovka ovšem nereague. Budu ráda za každý nápad. Děkuji.

Odpovědi na otázku

A OS je aký

jak je stary? o jaky model jde? nabehne vetrak? je slyset disk?

Kolega měl stejný problém.pak zjistil ze při pohledu z blízká obr jde ale neslo jen podsvícení .takže obraz téměř nebyl videt.na vyne byl malinký mikrospinac ktery spinal po otevření podsvícení.je to jedna zmožnosti

Servis. Toshiba ta se s námi nelíbá, za 5 let vypoví dotek, na všem co je v pohybu a tím displej je wec cam a pod