» Poradna » Notebooky

Obraz HP 15-r001nc a HP 15-r009nc + doporučení ntb do 10 tis

Zdravím,ráda bych požádala o radu, včera jsem si koupila notebook HP 15-r001nc Pearl White a bohužel po zapnutí jsem byla zhrozena neostrým obrazem.... doteď jsem měla HP Probook 4525s. Notebook budu vracet. Ráda bych si koupila jiný, bude HP 15-r009nc Pearl White lepší volba?Případně, jaký jiný notebook v této cenové kategorii (do 10 tisíc maximálně včetně operačního systému) byste doporučili. Notebook využívám pouze na nějakou kancelářskou práci, internet a sledování filmů, hry nehraji. A vím, že to není podstatné, ale ráda bych bilý.Předem moc děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Mas nastavene nativne rozlíšenie displeja 1366 x 768 ?

Ano, mám, to jsem kontrolovala jako první.