» Poradna » Windows (a jiné OS)

Obnovení Systému Windows

Dorý den,chtěl bych si obnovit tovární nastavení windowsů.Již jsem smazal složku windows.old, takže nevím jestli se obnova nějak pokazý nebo se uskuteční v pořádku. Také bych si chtěl ponechat stávající soubory ale nevím jeslti mi zůstanou instalačky programů nebo jeslti zůstanou nedotčené, také nevím jeslti zůstanou v pořádku ovladače.Prosím o ujasnění mých snad srozumitelných otázek.

Odpovědi na otázku

1) Pokud si dělal upgrade na Windows 10 tak pravděpodobně byl tvuj recovery oddíl poškozen a nebude možné z něj instalovat2) Při obnovení továrního nastavení se smažou dokumenty i programy3) Ovladače většinou zůstanou nedotčeny.Každopádně v tvém případě je nejlepší udělat čistou instalaci a ovladače stáhnout manuálně

pokazý?!!!!!Hujere,co to tvrdé y?:)

Sem chodí lidé pro radu a problémy s počítačem a ne na lekce češtiny!

Pravda, ale ten kdo napíše pokazý by neměl právo kamkoliv psát, kor ne na net.

Dvakrát "jeslti" je taky produkt IQ tykve. ☺