» Poradna » Programy

Obnova neuloženého dokumentu v LibreOffice

zdravím,včera jsem sepisoval dlouhý dokument v libreoffice Práci jsem neměl dodělanou a plánoval jsem pokračovat tak jsem dal notebook do modu spanku, ale dokument jsem přímo neuložil... Než jsem se ale stačil k práci vrátit, někdo si s notebookem hral a dokument uzavřel bez uložení. Někde jsem slyšel že dokumenty se průbězně ukládají při práci, je možné někde najít tyto zálohy? Nerad bych znova psal 20 stran...

Odpovědi na otázku

Ano je, je i nastaven interval (v minutách). Tak si zajdi do nastavení programu a hledej cosi takového (zde Office):http://abload.de/img/snap8383vcua1.png

Ukládá se to, ale pouze pokud modifikujete jež jednou uložený dokument. Paralelně se k tomu vytváří skrytá verze se modifikacemi a slouží k případů nestandardního ukončení, na pokud ti to někdo zavře křížkem a dá neukládat.

ONse ptá KDE!!!!! VOle.

Já se také ptám kde....