» Poradna » Ostatní

Objednání tarifu u T-mobile

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné zakoupit tarif bez občanského průkazu ale pomoci řidičáku, potvrzení o občanském průkazu nebo pomoci rodného listu.

Odpovědi na otázku

Mělo by jít.

Jde mi totiž o to abych nemusel čekat zbytečně 15-30 dnu jelikož to potřebuji nutně.

A co si prostě zajít do nejbližší pobočky a zeptat se přímo u zdroje?

Tak teď večer se zeptám leda zavřených dveří ...

A co info linka

Vůbec nejjednodušší způsob, jak se spojit s tímto operátorem, je využít jeho zákaznickou infolinku, která funguje 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Pro zákazníky s předplacenou kartou či hlasovými tarify je určena zákaznická linka na čísle 800 73 73 73. Firemní klienti pak využijí kontakt na operátora na čísle 800 73 73 33.2. Svůj dotaz můžete položit i prostřednictvím emailu. Emailový kontakt na operátora T-Mobile je info@t-mobile.cz a přiložit můžete i přílohu až do velikosti 10 MB.

Volat jsem zkoušel , bohužel jelikož mám momentálně twist tak mě to nepustí mezi tarify jelikož tam nemám přístup ... no díky za snahu ... nedá se nic dělat hold si tam zajdu zítra .

U T-Mobile volejte 4603 nebo 603 603 603.Pokud to nezměnili a jsi majitel Twist karty, vyber po přihlášení automatu u prvního čísla volbu expresní zákaznické linky a do 20 sekund mluvíš s živým člověkem.

To bych se divil. Klikej v automatu, až se k operátorovi dostaneš. U Twistu jsou jen jiný volby než u tarifů, ale dá se k němu dostat. Nebo zajdi na nejbližší prodejnu.

Dle všeobecných podmínek se hovoří:,,Operátorovi společně s dokumenty potřebnými k ověření Vaší totožnosti,,Specifikováno to tam nikde není.Ale jinde se uvádí:Původní účastník i zájemce se musí prokázat dokladem totožnosti (občanský průkaz, v případě cizinců pas).Česká pošta uznává: OP, ŘP, pas