» Poradna » Web a internet

O2 internet na den

Zdravim,pouzivam O2 internet na den za 0,50€ ,mam Len jednu otazku pisu tam ze Plati do do konca kalendarneho dna,cize ked si ho aktivujem o 11-tej rano tak by mal platit do polnoci.?ide o to ze aj ked som bol na nete po polnoci nestrhlo mi to dalsich 0,50€.Len po vypnuti a znova zapnuti mob.dat.ked som potreboval.na strankach o2 som sa to nedocital,dakujem za rady.

Odpovědi na otázku

A proč vyzvídáš u kováříčka a nejdeš za kovářem? Volání a dotaz na operátora je snad stále zdarma nebo se pletu?

Vím jen že předpladenka za 20 kč na den volání a mějaké MB na net platí v česku do půlnoci, at začne ráno či večer stále jde jen o ten den. Co zeptat se operátora, český má linku bezplatnou, za euro snad taky

To ano Len teraz ma to tak napadlo,ked som minule bol na nete po 12tej.zavolam zajtra dik za postrehy.

"ked si bol po polnoci" po skončení dne, mělo by to být jak u delších, tedy překročení třeba týdne či dvou, tedy nová platba . Ale nejlíp u op.o2

U Telekom SK príde SMS po odhlásení, u O2 si nepamätám. Ale strhne Ti to predpokladám tam či tak. Kedysi sa dalo surfovať neobmedzene po dobu jedného prihlásenia a FUP sa aplikoval AŽ po odpojení. Nebol problém dosiahnúť x GB na deň. Ale už to stopli. Ak náhodou po polnoci Ti to nestrhne, mám tušenie, že o 8:00 určite áno

Otázka, kdy jim končí "den" on může končit klidně třeba ve 3 ráno apod. takže pokud to není nikde napsané tak zavolej na linku a tam by to měli být schopní vysvětlit

Na linke vedia len ofiko veci. Keď som reklamoval net, (mal som mobilné dáta zapnuté cenú noc a ráno net nešiel), objem dát bol krpatý, ráno net nešiel (prečerpaný FUP), ale operátor s tým ani nepohol. Skrátka som musel net o 23:59 vypnúť a zapnúť až ráno. Oni vedia len aký je FUP a tak mi povedali, že mobil (záhadne) mi cez noc FUP prečerpal aj keď mobil ukazoval len krpatý objem. Kedysi operátor O2 CZ nevedel ani rýchlosti 3G keď začínalo a to bol podstatný argument na lákanie ľudí na net. Proste na operátora sa neobraciam