» Poradna » Počítačové sítě

O2 - odezva 2700ms - rychlost 0,12mbit

Dobrou noc (ač to zní divně),jelikož dělám přes přes večery / o víkendech i v noci přes VPN do mé vzdálené pracovní sítě, okamžitě poznám každou menší či větší poruchu u O2.To co se ale děje od dnešních 22:00, nemá obdoby od té doby, kdy jsem od nich připojen.Poslední dva měsíce jsem měl vždy v týdnu výpadek, kdy jsem měl naprosto mrtvou linku. Já imbecil jsem si od nich koupil úplně nový VDSL router, dokonce jsem si i sám na vlastní náklady pořídil a napatchoval RJ11 zásuvku a nakonec vyšlo najevo, že ty diletanti po dvou měsících řešení našly závadu u nich...Ale zpět k věcí - od 22:00 mám rychlost max 0,1Mbit a odezvu naprosto krásných 2700ms a co jsem se díval na jejich FB stránku, nejsem sám.A OPĚT ŽÁDNÁ JEJICH REAKCE.ZLATÝ WISP!!!!!!!! Seru na ně na čur.áky, radši podpořím v mé lokalitě nějakýho kvalitního WIFI providera.

Odpovědi na otázku

A otazka je jaka?

Pán je odborník! Tak kvalitného "dedinského" WIFI providera sa rozhodol podporovať , po O2 .....