NVIDIA Tesla M2090

Dobrý den, jen dotaz ze zvědavosti . Dala by se ta gf Tesla M2090 dát do normálního pc? Jenom k rendrování?

Odpovědi na otázku

Je stejná, jako GeForce GTX480 neb GTX580 s 6 GB RAM - specální edice, kterou dělala EVGA. Ovšem Tesla je to proto, že nemá výstup na monitor a v driverech optimalizovaný výkon v Double Precision - v něm je výkonnější než například GTX 670. Nástupcem této řady jsou až modely Titan.

TESLY umi to, co je ve vsech GeForce nedostupne. Matematicke vypocty s pohyblivou radovou carkou. GeForce umi tyto vypocty pouzit jen interne, pro "vyrobu" obrazu. ☺

Nechám si projít hlavou a uvidim co si vyberu. Takže defacto je tesla výkonější v rendrování než gtx?

TESLA je hlavne urcena pro nonstop provoz na maximalni vykon. GeForce je karta na hrani pro domaci pouziti. ☺

Jak se na to dívám tak budu si muset zařídit lepší chlazení v bedně :D

Náhodou to není špatný nápad

Zdravím, mám koupenou quadro k5000 4gb a 3x tesla m2090, při normálním provozu jsem musel ukončit protože teplota byla 100 C, takže teď jsem si objednal vodní chlazení pro tyto karty.Ještě jsem nezkoušel spustit na výpočty, jen jsem nainstaloval win a tím jsem skončil, protože bych to nejspíš všechno upekl.