» Poradna » Programy

Nvidia panel

Mám takový problém, U Nvidia control panelu mi chybí jedna věc v monitoru a to je ,,adjust desktop size and position,, než jsem přeinstaloval win, tak jsem to tam měl. Mám originální CD od Nvdia na ten panel, ale není to tam, reinstalaci jsem zkoušel :(

Odpovědi na otázku

Může být problém, že mám 64bit?

Nainstalujte nejnovejsi verzi primo z nvidia.com .

Dáte sem prosím odkaz? :)

Ted jsem to nainstaloval a zmizlo mi ještě víc

Ještě nějaké napady?

Aby z tebe nakonec nevylezlo, ze mas notebook.

Ne mám PC, grafiku GTX 570, ale chybí mi tam něco, neznáte nějaké jiné panely nebo rady?

Jaka je v PC zakladni deska? Klidne napis vice podrobnosti o komponentech. Cim vice, tim lepe. A co mas k PC pripojene za zobrazovadla. Jen monitor, nebo treba i neco dalsiho (TV, projektor ...)?

aby z neho nevyliezlo ze je Pavelka....