Nvidia a AMD je nějaký způsob aby spolupracovali (GPU)?

Zdravím, zajímalo by mě jestli je možné pomocí nějakého chipu aby tyto dvě grafické karty spolupracovali, např aby se jedna starala o vyhlazování, druhá zase při renderingu pomocné cuda core atd. válí se mi tu totiž 550ti a nyní mám v pc r9 280.

Odpovědi na otázku

NE

A spojí se přes SLI nebo crossfire?

ne

Dříve šlo, aby GeForce akcelerovala PhysX a Radeon akceleroval grafiku, ale pak to nVidia zatrhla.

ak máš 2 externé grafiky (2monitory), ktorá pôjde?

Obě, ale nebude to spolupracovat. Jen k tomu půjde připojit více monitorů a používat to tak ve windows. Ve hrách ale nic jako SLI/crossfire fungovat nebude. Dříve to byla nutnost dokonce, pokud jsi potřeboval více než 2 monitory.

viem, že ovraz pôjde, ale ktorá bude využívaná hrou?

Ta pojede jen jako s jednou. Ale toto mě v praxi ani nenapadlo zkoušet (zkoušel jsem jen 2x monitorů na 2 různých kartách), takže netuším, podle čeho si to vybere.

já si něco takového ještě pamatuji podporovali ho desky AM3 bez + myslím nějaká maximuska od asusu, a zajímalo by mě jak se jmenuje ten řadič