» Poradna » Programy

NVidai Control Panel přestal pracovat

Zdravím,mám problém ve Win 7 Ultimate s nVidia Control PanelemPo instalaci starších i nejnovějších ovladačů,mi po pár dnech,někdy i při dalším startu PC přestane pracovat nVidia Control Panel.Nepomohl by mi někdo?Přikládám chybový výpis události:--------------------------------------------Název protokolu:ApplicationZdroj: Application ErrorDatum: 21.8.2014 12:17:16ID události: 1000Kategorie úlohy:(100)Úroveň: ChybaKlíčová slova: Klasické nastaveníUživatel: Není k dispoziciPočítač: ADELKA-1997Popis:Název chybující aplikace: nvcplui.exe, verze: 7.8.760.0, časové razítko: 0x53b4501bNázev chybujícího modulu: NVCPL.DLL, verze: 8.17.13.4052, časové razítko: 0x53b44850Kód výjimky: 0xc0000005Posun chyby: 0x000000000005e337ID chybujícího procesu: 0x1388Čas spuštění chybující aplikace: 0x01cfbd2915049554Cesta k chybující aplikaci: C:\Program Files\NVIDIA Corporation\Control Panel Client\nvcplui.exeCesta k chybujícímu modulu: C:\Windows\system32\NVCPL.DLLID zprávy: 52b84455-291c-11e4-ac42-60a44c6131acKód XML události:<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event"> <System> <Provider Name="Application Error" /> <EventID Qualifiers="0">1000</EventID> <Level>2</Level> <Task>100</Task> <Keywords>0x80000000000000</Keywords> <TimeCreated SystemTime="2014-08-21T10:17:16.000000000Z" /> <EventRecordID>16403</EventRecordID> <Channel>Application</Channel> <Computer>ADELKA-1997</Computer> <Security /> Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Zřejmě máte svinčík v registrech po předchozích přeinstalacích ovladačů. Já to řeším tak, že obnovím svá Windows z bitové kopie, kterou jsem pořídil v době těsně po instalaci systému. Dříve jsem registry ručně čistil. Ovšem není jistota, že to povede k nápravě, naopak je nebezpečí, že se smaže něco důležité.

Odebrat (uplne), restartovat pocitac, znovu nainstalovat. Pak se uvidi.

To jsem vše udělal,kompletní odinstalace pomocí Perfect Uninstalleru,výmaz v registrech.Smazány veškeré složky nVidie.Instalace nového obrazu OS Acronisem,nic nepomáhá

Potom vidím problém v samotných ovladačích. I když po zkušenostech s Nvidií se tomu docela divím. S ní jsem problém nikdy neměl.

No nevím,zkoušel jsem:340.52340.43337.88306.97306.23 a několik dalších

Co máte za kartu? Ty sedmy mají 32 či 64 bitů?

64 bitůgrafika GIGABYTE GTX660 Ti OC, 2GB DDR5

Tak se připrav rovnou na reinstal (na 99% kradeného systému, protože málokdo kupuje Ultimate). Ty unistallery napáchají víc škody jak užitku.

Nesprávny ovládač Vám znefunkční aj samotný Win, ani jeho odinštalácia nepomôže. Nemal by ste tam pchať toľko ovládačov.

Win 7 jsou plně funkční,po přeinstalaci ovladačů,jsem vždy kompletně vše odinstaloval,včetně registrů

Nepouzivate ciste nahodou nic od Lucidlogix (treba Lucid Virtu MVP..)?

Ne,nic takového.