» Poradna » Mobily

Nubia Z1 Mini vs iPhone 5S

Ahoj, mám iPhone 5S 32GB v super stavu, každopádně je to již několik let starý telefon bez záruky. Za cca 7 tisíc, za kolik se dá iPhone prodat, se dá koupit nová Nubia Z11 Mini 32GB s 800MHz LTE, která se mi jedna z mála vzhledově velmi líbí.Dokážete někdo tyto telefony objektivně porovnat (nejen papírově)?Podle papírových parametrů má Nubia lepší foťáky, jemnější a větší displej, o něco výkonnější procesor, 2 simky a skoro 2násobnou baterku. Nevím ale, jakou má spotřebu. Vydrží s o dost větší baterkou víc než iPhone?Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Nubia nema pridanu hodnotu namasturbovaneho ega, zeleneho displeja v okrajoch, OS, ktory nedovoluje bezne operacie(napriklad pouzitie USB ako storage na hudbu a dokumenty), Antenagate, iTunes - povinny balast spomalujuci Windows OS s beziacimi sluzbami na pozadi atd...Pokial vies predat iPhone za tu cenu(vacsinou sa najde kopec ludi, co po tom skocia ako po rozkoch) tak to predaj a kup nubiu.

Žádný itunes nepoužívám, protože to není potřeba, mass storage taky ne. Jak na tom bude Nubia s výdrží oproti iPhone?

http://www.phonearena.com/phones/compare/Apple-iPho... Bateria v Nubii ma ovela vyssiu kapacitu, takze sa da ocakavat aj dlhsia vydrz.

rozdil ve vydrzi bude v konecnem souctu diky tomu snapdragonu a androidu minimalni, otazkou ovsem je v jakem stavu je baterka u toho starsiho iphonu