» Poradna » Notebooky

NTFS problém

Potřebuji pomoct, můj notebook poslední dobou má problém s jedním z mích disků, není čitelný, nemůžu obnovit počítač, píše to že v počítači je NTSF. Taky jsem ho včera nechala prověřit (při bootu CHKDSK). Nejde mi opravit a pokud by to byl tzv. ransomware petya tak už by po mě chtěli key a nebo by mi nešli dokumenty,fotky apod.

Odpovědi na otázku

Podívej se do smartu (CrystalDiskInfo)Zkontroluj disk (HDTune)Více zde http://www.servispckupka.cz/jak_opravit_notebook_pevn...