» Poradna » Notebooky

Ntb na studium; rozdily mezi Delly E5420 a E6420 a Thinkpad T430

Ahoj, uvazuji o koupi notebooku na studium,nemohu si dovolit kupovat neco predrazeneho, ani vlastne noveho, tak nejak jsem si zjistil ze by asi nejlepsi bylo si koupit Delly, ci Thinkpady, hodne soudruhu z nasi skoly (VS technickeho smeru) maji, maji take Macbooky a nove XPS Delly se 3 k displejem, nemohu si dovolit davat do toho 30 tisic, max 8 tisic koru, nejlepe kolem 5-6 tisic + 2 tisice Kc jako rezerva na nejaky upgrade, ci zakoupeni nove baterie,rozhoduji se mezi nekolika Delly a Thinkpady, moc se v tom neorientuji, nevim jaky je v tom uplne rozdil, displeje by snad mely byt stejne, procesory taky, jaky je nejvetsi rozdil mezi Delly E5420 a E6420 a Thinkpad T430 a T430sa HLAVNE jaky byste si Vy vzali, kdybyste meli vybirat z techto notebooku,ev z 12" Dell E6320/6330 a Thinkpady X230nebo poradte lepsiDiky moc za rady

Odpovědi na otázku

co Thinkpad X220 / T420