» Poradna » Notebooky

NTB HP černá obrazovka

Hezký den,jako amatérskému opraváři PC a notebooků, se mně dostal do ruky notebook HP. Uživatel rád navštěvoval stránky 18+ a nyní má problém se strojem.Po zapnutí je jen černá obrazovka (ani neblikne), takže nevím jestli startuje Win Vista a ani se nejde dostat do biosu. CD-Romka běží jako o život, ale bez výsledku. Připojení externího monitoru nepomáhá. Máte někdo nějaký tipna opravu, kromě toho zanést do profi opravny a nebo vyhodit oknem?Děkuji

Odpovědi na otázku

Odpoj co můžeš (HDD, DVD, baterku, wifi kartu, zapomenutou SD kartu...) jestli se nevzpamatuje a nepovede se dostat ani do setupu biosu tak připoj disk jinam, zazálohuj data a pak požádej odbornbý servis o posouzení ceny opravy (to udělají za pár stovek).

Navštěvování jakýchkoli stránek nemá naprosto nic společného s nefunkčností biosu!

Ale můžou snad mít za následek, ze neblikne ani displej a notas se vůbec nerozjede. A nebo uplne jinak to muze byt starší kus a odchází do věčných lovišť.