» Poradna » O Živě.cz

Nový vzhled Živě

Komu se nelíbí nový vzhled živě (nehlaste se všichni), může použít alternativní styl pro desktopovou verzi, který ho předělá do koukatelnější podoby odsud http://forum.zive.cz/viewtopic.php Jediné co je potřeba je mít v prohlížeči doplněk "Stylish" (existuje pro chrome i firefox) do kterého se styl vloží. Na stránce je styl pro FF, úprava pro chrome&spol. je snadná (doména bude www.zive.cz). Navíc si ještě každý múže styl upravit podle sebe, fantazii se meze nekladou. Úleva je značná...

Odpovědi na otázku

Zde je ještě styl pro nový root.cz (odstraní především obludné fonty a mezery):--------------------------------------------------------------------------------------------a.comments__count.comments__count--total.comments__count--new { font-size: 11px;}a.donor.donor--company { font-size: 8px; font-weight: normal; text-transform: lowercase;}a.opinion-odpovedet.left { font-size: 10px; margin-top: -18px;}a.opinion-summary__btn { font-size: 12px; padding-bottom: 1px; padding-top: 1px;}a.section__more { font-size: 12px;}div.breadcrumb.clear { font-size: 12px;}div.clear { margin-bottom: 1px; padding-top: 1px;}div.content.content--bg h1 span { font-size: 18px;}div.left strong a { font-size: 12px;}div.opinion-info.clear { margin-bottom: -18px;}div.text p { font-size: 13px;}h2.section__heading a { font-size: 16px;}h3.article__heading.article__heading--sidebar { font-size: 14px;}h3.title { font-size: 13px;}p.article__perex { font-size: 12px;}span.impressum__date { font-size: 11px;}

Fajne, dik.Pro lidi s chromem - odstranit první 3 řádky a poslední složené závorky.

U toho vzhledu zive.cz doporučuju přidat ještě toto .ar-list .ar-tile.ar-pr .ar-txt { min-height: 80px; }Kvůli Komerčním článkům, které jsou příliš velké, tímto se zmenší na výšku ostatních článků.