» Poradna » Mobily

Nový telefon přehrání nastavení

Dobrý den, Včera mi spadl telefon a rozbil se display. Oprava vyjde na cca 2,5 což není hrozný bohužel prý samsung nestíhá vyrábět náhradní či co.. Telefon mám samsung galaxy a5 2016. Jelikož bych musel čekat měsíc rozhodl jsem se si koupit nový, ale nějak jsem si nemohl vybrat a nakonec využiji nabídku od T-Mobile a prodloužím si smlouvu což bych stejně asi za dva měsíce udělal a vezmu opět a5 + j3 tu někomu nejspíš daruji.. Teď k mojí otázce svůj telefon jsem měl krásné nastavený se všemi app. Co používám a byli už nějak nastaveny. Dále mám v telefonu smsky kde mám ještě nějaká důležitá čísla a nějaký konverzace co jsem si nestihl zálohovat. Naštěstí jsem si asi před 3 dny všechno z telefonu zálohoval na kartu, ale něco jsem bohužel nestihl. Šlo by nějakým způsobem přehrát nastavení ze starého do nového? U starého nevidím na display jinak bych využil převodník samsungu. Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Byls přihlášený ke Google účtu nebo kde to Android má a měls zapnutou synchronizaci? Pokud ano, přihlas se tam s novým.

Přihlášený jsem ale nwm jestli jsem měl zapnutou synchronizaci většinou to mám nastavené na manualni aby mi tam neběželo nic bez mého vědomí

Chyba. A to zásadní, takže smůla. Bez potvrzení na displeji z telefonu nijak žádná data nevytáhneš.

usb ladění jsi asi aktivní neměl, co?

Ty jo tak tohle vůbec netuším

aha, pokud nevíš, tak neměl... Kdyby aktivní bylo, dá se k obsahu dostat i bez funkčního displeje...

stejně bych musel telefon odemknout ne? Vždycky když jsem připojil tel k PC musel jsem ho odemknout a pak se mi až zpřístupnila paměť telefonu