» Poradna » O Živě.cz

Nový styl video reklamy na zive.cz ?

Zdravím, tak jsem se chtěl podívat na nějaká videa na zive.cz , jelikož ten jejich super mega přehrávač se naučil bojovat proti uživatelům s doplňky pro blokaci reklam. Tak jej vypnu a aktualizuju stránku. Kráso, víc už se snad leknout nemohu, reklama je nyní přes celou stránku a na půl průhledná se 100% hlasitostí (už to není po najetí myši na reklamu s odpočtem, ale spouští se zcela samovolně) ! Zde screenshot http://s20.postimg.org/ejktwh8q3/vlcsnap-2017-05... .Fakt nechápu čemu tím provozovatel webu prospěje a kdoví, zda-li je toto vůbec povoleno. Neshazuje náhodou Google weby v indexaci níže, které mají příliš mnoho otravných reklamních prvků?

Odpovědi na otázku

Já jsem se rozhodl, že začnu s tímhle blázincem z druhé strany. Napsal jsem té automobilce. Resp. jejich marketingovému řediteli. Že se právě rozhodujeme ve firmě o nákupu auta. Což je všechno pravda. Pravda sice nebyla, že jsme zvažovali i jejich auto, ale to ten pan ředitel neví. A protože mně vylekala jejich reklama na zive, koupili jsme ten hnus Kia ;) auto je sice ošklivé, ale nový kolega je nový, takže si stěžovat nemůže.... a já zase zapnul blokátor