Nový počítač

Dobrý večer,Chceme si kúpiť nový počítač...Prevažne na multimédia,no ja si tam chcem zahrať nejaké novšie hry...Dokopy:853.31eurMôj návrh:Zakladná doska: ASUS B85-PLUS - Intel B85 Ramky:Kingston HyperX Beast 16GB (2x8GB) DDR3 1600 XMP HDD-WD Blue - 500GB Zdroj:Thermaltake Litepower Black 600W 2x Prídavné vetráčky- CoolerMaster R4-SPS-20AK-GPCD-Rom:ASUS DRW-24F1MT, černá, bulkZvukovka-ASUS XONAR D-KARAXSkriňa:CoolerMaster K350, černá, bez zdroje, průhledná bočniceProcesor: Intel Core i5-4460Grafika: ASUS GTX750-OC-4GD5Monitor: ASUS VS247HR - LED monitor 24"

Odpovědi na otázku

Čo myslíte?Dá sa aj niečo lepšie za menej peňazí?

Doporučená sestava za 20.000,- Kč:http://forum.zive.cz/viewtopic.php+monitor+ zvukovka

To ma vinde rovnako...Ja by som chcel niečo ako mám ja teraz poskladané...Len ked sa dá tak lacnejšie..A on tam má horšie veci ako ja...Napr.: Ramky ja mám 16gb a on iba 8gb

Ty tam mas kravsky vybrany pseudozdroj.Maly hdd, zadny ssd.Cd-romku - opravdu ji potrebujes v dnesni dobe usb?Zvukovka je integrovana na zakladnich deskach - proc jsi zvolil tuhle?Strasnou bednu.Slabou grafickou kartu.Tak a ted prosim argumenty.

No nastejno, ty máš GF 750 a v doporučených sestavách je GTX 960 a to jsme někde jinde.. Ta 750 není nic o čem bych psal domů a pokud to máš na hry.. kupoval sem 750Ti jako low budget (cca 3000,-) do spíš kancelářskýho Pc.. tak ti to asi řeknu..

Jednoduše řečeno, ta doporučená sestava je prostě naladěná slušně, pěkný stroj na hry. Tvoje sestava.. jak již padlo, zdroj naprd, grafika naprd.. SSD nepovažuju za nutnost, dokážu bez toho žít, ale taky ho cpu všude :)

Toto som presne čakal...Namiesto rád že toto zmeň na iné a atď som dostal diss...Skúšal som to prvý krát..Tak poprosím namiesto dissu aj nejaké rady...Pozeral som tie počítače...No nesadli mi...Nepáči sa mi skriňa..Najlepšie by bolo keby ste mi vy poradili...

Krom SSD je pěkně stroj. Jen z mého tédle značce nevěřím, už né jednou jsem se spálil. Ale za ty prachy je to dobrý. ;)

Trochu jsem to překopal, aby to dávalo smysl:http://www.czc.cz/certm67016g7ebj7q0h0t8sbc...

pc maker,táto zostava sa mi páči..Lenže mi tam chýba ešte monitor a bol by som rád aj za ssd.. :) (Potrpím si na kvalitu :) )

Nechýba. Monitor som ti tam samozrejme dal tiež. Mám ten istý, len 27" s pivotom. Za tie peniaze nemôžeš mať všetko a dávať tam len SSD je zase obmedzenie priestoru pre ukladanie. Možno by si mohol oželieť zvukovú kartu a namiesto nej vziať SSD. To by bolo ideálne:http://www.czc.cz/certm67016g7ebj7q0h0t8sbc...

Potřebuješ zvukovou kartu ? Počítám, že ta deska ji má v sobě. 400W Fortron.. Nevím jestli je úplně dobrá volba ten Fortron, nekupuju je, ale tady na ně nikdo chválu nepěje (patří dokonce myslím mezi nedoporučené zdroje). Doporučil bych Seasonic nebo můj oblíbený Corsair. Taky bych přemýšlel jestli nevzít o drobek silnejší zdroj, u té 960 je 400W psaný jako minimum, může se stát že trochu pohneš komponentama těch 400W bude málo. Samozřejmě v Idlu to bude žrát málo, bavíme se o full zátěži + rezerva). myslím v DS je danej Corsair CX430

Zvukovku som chcel namiesto reprákov...A za dalšie...Urobil by si mi ty zoznam a rozhodol by som sa :) A Ďakujem že mi pomáhate :) A chcel som sa spýtať czc posiela aj na SK?A namiesto 1TB Disku sa nedá dať HDD-500gb a ssd-120gb?

Já bych věřil KineCzkovi co navrhuje ty DS, chceš radu, podívej se tam.. Zdaleka jsme nepostavil tolik PC co ono :)

Mne sa strašne páči zoznam pcmakera,lenže mi tam chýba ssd-čko.A nedal by sa tam dať trocha lacnejší procesor?(Ale aby bol dobrý)

Ajo, já že ta sestava co dal pak pc maker byla od tebe.. :)Jakože i5 bych bral určitě, je otákou který, podívej se na benchmarky atd.. nebo prostě vycházej z DS : http://forum.zive.cz/viewtopic.php. Je to pěkně odstupňované..

A jinak ano, vzal bych SSD, ale otázkou je, jestli 500 GB nebude málo.. Zase disk jde dokoupit vždy a je s tím o hodně míň práce než se systémovým. Takže jestli SSD - Ano.. kdo pozná, už nechce zpět :)

Keby som mal notebook s HDD+ DVD tak to hned mením na SSD+HDD :) Ale mam iba netbook :D (Asus x200ma)

Zvukovou kartu namisto repraku... no jestli ty nejsi troll, tak uz nikdo.

Nevieš čítať?Mám tam namiesto reprákou lebo ich mám v monitore hoc som to nenapísal -_- každý monitor má repráky..Takže preto zvukovku namiesto reprákou -_-

Tyo, to taky moc nechápu -> pokud máš repráky v monitoru, tak tu zvukovku stejně nepotřebuješ, protože je zvukovka na desce.. nebo sem něco přehlédl ?

Zvukovku chcem preto od asusu lebo majú skvelý AudioWizard :) Mne osobne sa to páči :)

Ok, pokud utratíš 1300 jen kvůli tomu, abys dostal software.. tvoje volba.. ale pak chceš šetřit na ostatním.. Nekupovat zbytečnosti, dát peníze do věcí co potřebuješ..-> utratíš 1500 za věc co nepotřebuješ, aby koupil horší věc co potřebuješ (cpu/gpu).. proto se tomu tak divím.. ale proti gustu žádný.. :)

No tak dobre,zvukovku neberiem...Urobíš mi zoznam nech v tom mám prehľad?Namiesto zvukovky by šlo nejaké ssd? :)

Ano, místo zvukovky si kup SSD, seznam tu máš dle DS co jsou na živě + co se tu řeklo..

A ja si ako urobím vlastný zoznam?A za dalšie pomôžeš s výberom ssd?A posielaju ho aj na SK?

Naházíš věci do košíku a pak když najedeš myší na košík, je tam sdílet košík..SSD dle DS : https://www.alfa.cz/product.phpNedoporučuje se kingston V300 ačkoliv je nejlevnejší, pár jich mám ale je tam risk jako chytne člověk revizi... A vzal byhc 60, ne 120, časme těch 60 nemusí na systém stačit (bordel, bordel a samej bordel..)

Čo povieš?: http://www.czc.cz/3cb39mvbrohp18qh1g5l12ti3... Len mne sa ten zdroj nepáči 400W sa mi zdá málo

No hlavně bych nevěřil tomu fortronu, jak už tu padlo. Vzal bych třeba http://www.czc.cz/corsair-cx-builder-series... nebo prsotě corsair, seasonic.. Ta sestava zase moc žrát nebude, AMD by si vzalo víc :)Ale v DS najedeš i 430W. Nejde totiž jen o Watáž a na zdroji bych tolik nešetřil. Samozřejmě nepotřebuješ ani nic přepáleného jako 650W a podobně.. A ano, jsou grafiky co prostě 600W zdroj mají naspaný v doporučených..

Ale inak mám všetko v pohode?Náročné hry hrať nebudem :D (ETS2,GTA 4,Test Drive Unlimited 2) Proste nejaké simulátory alebo závodné. :)

To by mělo a v podstatě by to mělo utáhnout i novější hry.. stejně bych šel ale směrem DS z http://forum.zive.cz/viewtopic.php

Ale premňa to stačí...Som rád že som neskončil pri pentiu :D A dovážajú ho aj na SK? :) A za dalšie ..Budú tam všetky káble? :)

Jestli posílají, to si najdi, to nevim. Kabely všechny podle mě budou, k desce bývají dva sata kabely, k mechanice bude taky (snad, nejsme si jistej, klasickou mechaniku sem nekupoval ani nepamatuju). U ventilátoru bude pasta. v podstatě potřebuješ jen šroubovák..

Aha tak díky :) Preberieme to doma a uvidíme :ň

objednať si to môžeš predsa na SK podľa konkrétnych názvov komponentov. Káble si môžeš predsa doobjednať. Správaš sa ako dieťa

400 W staci s prehledem i na GTX 970, což je grafika za 10 tisic... (sestava v zatezi ma tak 250W?)

Zvukovku chceš a zároveň její výkon degraduješ repráky v monitoru.To ti poradil kdo takto vyhodit peníze?

Už ju nepotrebujem :)

Mas tam spoustu kravinek a zbytečností. A na novější hry tam mas mizernou grafiku, tady počítej alepson s GTX 950. A SSD je kde? Zdroj je odpad. Kromě toho, monitor je TN, ne? Dej tam 8 GB a zvukovku vyhod (oboji muzes dokoupit kdykoliv pozdeji). Tim ziskas prachy na GTX 950 a SSD. A budes mit uplne jiny stroj.-

co si budeme povidat, gtx 950 je taky odpad co se hrani her tyce...