» Poradna » Programy

Novy pc

http://www.pcsklad.cz/1528-x4-trinity/p68512-lu... lidi rozjede se tady Battlefield 3,Far Cry 3 a Watch dogs

Odpovědi na otázku

"PRIME Hunter an4556 je luxusní a skvěle vybavená herní počítačová sestava" už jen toto mě děsí, laskavě si slož vlastní PC z komponentů, bude lepší a lépe upgradovatelné.

A jen rekni rozjelo by se to tam

Kdyby někdo tápal, pak tohle je tazatel, co si bolestně vzpomenul na nick.Popisovat něco technického je zcela zbytečné, možná patříte k našemu druhu Homo Sapiens, ale Sapiens se jaksi v tomto případě nekoná.

hm rozjet možná jo ,ale za ty prachy ani náhodou a dokonce to nemá ani windows

Rozjet to nějak rozjede, otázkou je, proč kupovat něco, co je evidentně minimálně o 2000,- předražené a za tu cenu jde udělat lepší.