» Poradna » Ostatní

Nový mobil

Dobrý den, hledám základní mobil, který by měl umět posílat obrázkové smajlíky a ke každému kontaktu přiřadit vlastni vyzvánějící melodii a mít velký displej a mít mechanicky tlačítka a při zmeškáním hovoru a došle SMS dával najevo třeba blikáním že mám zmeškaní hovor a novou SMS a velké písmena na display. Mohli byste mi nějaký takový mobil doporučit. Děkují

Odpovědi na otázku

Nokia 3310, jenom nevím jestli má i to blikání to bude nejspíš jenom u dotykáčů s diodou

Chceš toho hodně po tlačítkovém mobilu. SMS hlásit není dobré, mám ve starším Mivvy dualu, přijde zprava a on bliká dokud se baterka nevybije. Zmeškaný hovor a kdo volal se nastavovalo u osmi mých typů mobilů tl. přes operátora, zatím to každý mobil zvládl. Velký displej jak se vezme neuvádíš kolik, tak dodávám jen k tomu tip https://m.alza.cz/myphone-6310-bily-levne-,V Euronicsu byl o sto levnější. Stahni si návod z euronics a zvíš co má za vlastnosti. Pro mě by byl velký do kapsičky u košile - ten mobil, tak jsem jej nevzal a tudíž jeho vlastnosti si nemohl ověřit.

odkaz nemaká, jde jen o existenci mobilu. Pro znalé jistě nebude problém si mobil vyhledat sám, ne chtít jen klikat na odkazy a sami znajíce co hledat, být líní tak učinitVojna nebyla nikdy kojná a poradna polopatismus, vše hned na míse donešeno, jen konzumovat.