Nový chladič - nutná otázka!!

Zdravím,Chci se zeptat, poslal by mi někdo box chladič, jestli se někomu válí doma?Zlomily se mi páčky, a tak nemůžu sehnat připínačky.Vím že mi odpověď asi Živě.cz smaže ale je to nutnéZjistil jsem to poté co se mi PC začal vypínat.Předem díky za veškeré odpovědi

Odpovědi na otázku

Tak je z toho vyhoď úplně a dej tam šroub + matku + pružinu. Tak, jak se přichytávají lepší chladiče.

Ok, díky za info

A pokud chceš ten plastový bazmek, tak tady máš 4 kusy za pár korun:http://www.ebay.com/itm/Lot-4-PCS-Plastic-Fix...

Díky moc!

Už zase?

?

Nutně odpovídám!! Nemám!! Neposílám!!PrasatkoPee

Když dopředu počítáš s tím, že ti odpověď asi Živě.cz smaže, pak to není nutná otázka!!