Nove notebookove procesory AMD A6 A9 skusenosti

ma s nimi niekto skusenosti?Su teraz vsade v ponuke, hodnotenia nie su.Dvojjadro, 3GHz, 15W

Odpovědi na otázku

Kdo ví, ten nekoupí, kdo neví a koupí psaní recenzí neřeší.

Ja neviem, preto sa pytam.

Je to zastaralá technologie. Od AMD má smysl pouze Ryzen.

Ja som ich predtym neregistroval, vsteko bolo intel.

Které modely konkrétně? Jestli myslíš reinkarnované Bulldozery, tak to je sběrný dvůr obalený marketingovými krasožvásty.

Tie co sa vsade v elektrach vyrojili.AMD Dual Core A6-9225AMD Dual Core A9-9425NApriklad na alze, prave si prohlizi 10 zakazniku, tento tyden zakoupilo 10 zakazniku a honotenia produktu zakaznikmi nikde.https://www.alza.cz/search.htmAsi to budem musiet zguglovat v anglictine. Je to zvlastne.

Přiznám se, že tohle nesleduji, je to přílišný plebs. Takže pokud náhodou vydali něco "nového", tak jediný důvod, proč se o tom nemluví je, že není o čem. Jsou to staré, trochu oprášené, procesory s mizerným výkonem. Lze si přečíst zde:https://www.notebookcheck.net/AMD-A6-9225-Processor-Ben... Ostatně říká to už i porovnání výkonu v passmarku. I poměrně starý procesor jako je i3 7100u, je na tom znatelně lépe. A to při nižším taktu a stejné spotřebě. https://bit.ly/2TqsenvJak už tu padlo. Pokud chcete AMD, tak nemá smysl kupovat nic jiného, než to co má jádro RYZEN. Tedy Ryzen 3 2200U, Ryzen 5 2500U, atd... Je jich víc.

takze prekonava vsetky celerony a pentia.

Pozeral som honotenai na heurekeJe tam lej jedne koment o procesore".Velmi mne překvapil procesor AMD-je opravdu svižný.Dobrý poměr cena-výkon."https://notebooky.heureka.cz/asus-x505ba-ej163t/recenze/No myslim si ze je to vyriesene.Zaujimalo ma ze co je to za procesor ked bol odrazu vsade ve elektrach u tych najlacnejsich modelov do 10000. Ryzeny su potm ai za 15 000.

Vynechal jsi podstatnou věc: https://tinyurl.com/y6kjtxdqI s SSD je reinstalace takové střepu peklo.

Sběrný dvůr. Nižší výkon než 10 let starý Core 2 Duo E8500.

Honza mas tam desktop medzi notasmi.

A? Historický procesor je tam jako porovnání, co je to za sračku. Všude se pořád dokola mluví o ekologii a nikde nevidím, že by kdokoliv penzalizoval kohokoliv za vyrábění nový absolutně nepoužitelných strojů.

No ale zere to malo, papirove.A pouzitelne pro nektere to i je. Viz nize.Ja tomu rozumim tak ze jeto na trhu jak ty octavie s trivalcem, proste si to taky najde kupce za tu cenu ktery jezdi takove trasy ze to tam bude MOZNA jeste lepsi nez normalni motor.jako tyhle nejslebsi veci je taky zajimave sledovatDobyr fotograf ma i kompaktni fotoaparat, dobry kytarista i preglejkovou kytaru.

Tohle není Octavia s tříválcem a dvojitým turbem, ale Octavia s tříválcem v nouzovém režimu. To bych mohl argumentovat, že na ježdění po městě stačí rikša. Dobrý fotograf nepotřebuje kompakt, ale je schopný za dobrého světla použít i mobil (teda pokud nemá tlačítkovou Nokii z přelomu tisíciletí nebo nejlevnější Android za 2000 Kč ).

Co ti ja viem. to zalezi, daktotri maju aj desiatky rokov stare pristroje, ze to ma peknu patinuTo bude ako s kytarami, ze kvalitna velmi stara je casto lepsia sko nova.

to mi pripomina muj tablet s intel atom x5-Z8500, je to neskutecne pomaly tak uz to vic jak rok lezi v supliku, obcas si reknu - sakra aspon na youtube se na tom muzu koukat, zapnu to znovu zjistim jak je to neskutecne pomaly i obycejny web se tam nacita silene dlouho.. tak to zas vypnu a zalozim do supliku

Muesl by sis to nastavit.vypnout na tom nonstop aktualizace, nepotrebne veci vypnout a spoustet je jen nekdy kdyz je potreba manualneodinstalovat co se da a neni trebadat tam jiny "lehky" softAle to je tak na jednu sobotu prace.Mozna bys ti pak pouzival porad a koupil pak i neco jeste vykonnejsiho.Uznavam ze dat jedne den tabletu 99% lidi nezvlada. A proc to neni dobre nastaveno jiz z vyroby, no protoze na tom nepotrebnym softu se vydelava.

Víš, proč má Apple úspěch? Prodává zastaralý střep, u kterého je wow effect out-of-box-experience. Většian lidí chce prosté zařízení koupit, odklikat v průvodci next, next a používat.

Maju retiny. Spusta grafickeho softu je vlastne primarne urcena pre ne.

Ja som nehcel provnavat android a apple ale poradit tomu co uz ten andorid nevie pouzit.

Je to tak 2 plus roky stary procesor vylepseny o 100 MHz vyssiu rychlost.Ale su zle? Je to vypredaj a budu neskor na trhu polovicne dvojjadrove ryzeny?Je lepsi ako celeron a pentium?

Dva roky? Spíš deset

Proč by to někdo kupoval, když Ryzen 3 a 5

Predavaju to velmi lacno. 5 az 6 tisic rozdiel (nie na cene procesora ale na cene notebooku)

Ryzen koupíš už za necelých 11tis. https://www.czc.cz/hp-255-g7-cerna/254548/pr... A A6 není lepší než pentia a celerony. Ne všechny. Ano, asi může konkurovat výkonem "N" procesorům. Nicméně ty mají zase ještě výrazně nižší spotřebu. Ale třeba Pentium 4415U si dá to A6 k snídani.https://bit.ly/2YeyQZCDejte na dobrou radu. Tyhle procesory nejsou k ničemu. Výkon je prostě slabý. Plno modelů notebooků s těmi procesory je dokonce jen s HDD, místo SSD. Tím to zabijou už tuplem. Tyhle procesory se nehodí ani na slušnější kancl použití, kde je třeba toho otevřít trochu víc a přepínat mezi tím. Je to tak pro někoho, kdo si klidně počká a jediné co na PC dělá je kontrola statusu na ksichbooku a nějaké to mrknutí na HD video na youtube. A i tak bych se kroutil, protože papírově po HW stránce lepší NB nejsou o moc dražší. Nějak ten rozdíl 5000Kč nevidím.

A6 a A9 = sběrný dvůr výkonem.Pentium N a Celeron N = sběrný dvůr po uplynutí záruční lhůty z důvodu výrobní vady v procesorech.Řešením koupě levného notebooku jsou pouze korporátní repasy jako Lenovo T430, tyhle krámy s mobilním Bulldozerem nebo Atomem ať si prodejci strčí tam, krámy tráva neroste.

No ono to je pripajeno k desce...Na hry neni, na tezkou praci neni, ale na obycejne pouziti vyjde.Repas bude lepsi, ale ktery duchodce si pujde hledat neco takoveho? Ktera smaozivitelka pujde kupovat repas detem?Kdyz potrebuji neco rychle jako nahradu rozbiteho?Ono to ty kupce prece jenom najde. Docela by me zajimalo jak dlouho by takovy notebook za 8000 s timhle a optimalizovanym systemem a softem vydrzel.Je to neco jako ty litrove trivalce u aut. I na to se najde kupec kteremu to nejen ze nebude vadit ale pokud jezdi mezimesto po prazdnych cestach tak muze i vyhovovat.

kupce to najde, ty kteri tomu nerozumi a nevadi jim cekat.. kazda malickost vytizi cpu na 100% a cekate a cekate i nez se nacte nejaky webPokud je malej rozpocet tak radsi nakej tablet s androidem nez se trapit a cekat u nepouzitelnyho windows notebooku.

No mna limituje rychlost pripojenia a nikdy nie cpu

A nikdy se ti na takových střepech nesekají zaskriptovaný stránky plný reklamy?

N4000, 4GB RAM... a ne, nepozoruji rozdíl v serfování po netu ve srovnání s 8700k a 32GB RAM.

To uz moze byt problem ta plna kvalita videi a zvlast na ceskych sluzbach, to hej. Ale ti co to pouzivaju, lacne notebooky, rychly internet ani nemaju, to znamena lepsi procak by ani nemohli vyuzit.99% cinnosti na internete je porovnatelne ako s rychlym procesorom.Javascript beznych stranok co pouzivam som zablokoval blokatorom

U info.cz je nějaká chyba v implementaci - grafika přehrává video v Chromu v okně dobře, ale jakmile se přejde na fullscreen, tak se začne na slabém počítači trhat. Stačí zvýšit rozlišení na 720p. Vezmi si, že většina lidí blokátory nepoužívá.

))Mal som notebook staru uz 7 rocnu toshibu stale funkcnu a vyladenu, a kupil som ntb workstation za 60.Ukradli mi ho. )Podla mna to bola pomsta tej toshiby. Teraz pisem z nej. Bavi ma ze nieco take stare este ide, teraz bude mat 11 rokov.

Tohle je teď běžný repasovaný notebook u většiny dovozců:https://www.pocitarna.cz/notebooky/dell-latitude-e... Stačí jen rozšířit RAM a strčíš s ním do kapsy veškerý jebky s Atomy a Bulldozery.

Ramka ti staci v pohode 2 az 3GB.Tak to maju aj mobily, ze im to staci. V PC si to ale mozes este naviac lahsie nastavit na "light" lahkym browserom (palemoonom) a blokatormi, tak to pobezi este lepsie.