Nové domácí PC (do 20 000)

Ahoj,budu si kupovat nový počítač a chtěl bych vás poprosit o váš názor na jeho komponenty. Zatím jsem si je vybral takto: https://www.czc.cz/ctucb9ap24h9o8nme4nbsilfm... Počítač budu používat na internet, úpravu fotek, občasné hraní her, ... Mělo by jít o relativně tichý počítač.Procesorem si jsem téměř jistý, nevím jestli nevzít desku s čipsetem B150. SSD chci určitě okolo 250GB. Grafickou kartu bych chtěl (vzhledem k ceně) asi GTX 1050 Ti, ale nejsem si vůbec jistý jakou.Díky za vaše náměty.

Odpovědi na otázku

Windows? Proč má košík komponenty jen za 18800Kč, když máte 20tis?