» Poradna » O Živě.cz

Nová kategorie O Živě.cz (plán)

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 7 Chrome 14.0.835.202

Témata, kde se neřešily počítačové problémy, ale něco kolem poradny nebo celého Živě, jsme většinou mazali. Třeba i dnes téma o tom, proč na Živě zatím nevyšlo nic o zvýšené ceně pevných disků (už vyšlo, mělo vyjít dokonce v poledne, ale nastal komunikační šum).

Do poradny tohle vážně nepatří, ale příští týden uděláme jednu změnu. Přidáme sem kategorii O Živě.cz. kde tato témata budeme nechávat. Uvidíme, jak to bude fungovat, jestli se to moc nezvrhne a lidé sem nebudou třeba psát místo do diskuzí pod články - to by zase nebylo úplně cílem. Poradna je pořád hlavně poradna.

Odpovědi na otázku

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 7 Chrome 14.0.835.202

Takže nová kategorie O Živě.cz je venku,