» Poradna » Notebooky

Nouzový režim u NTB

Dobrý den , potřeboval bych poradit nák se mi podařilo zapnout nouzový režim ale nevim jak nahodím normální už jsem hledal všude na netu a nejvíce vyhledaných bylo to že dva antiviry . Právě jsem se snažil nainstalovat antivir a chtělo to restart PC poté už jsem se přihlásil ale hodilo mně to do nouzového režimu , nevím si rady už to skoumám něco přes 4 hodiny Prosím pomocte

Odpovědi na otázku

To restartuj a mackej nejakou F klavesu.U me to je F8 jak to mas ty nevim.Mozna F6 nebo F11.

Pravděpodobně ti to znicilo OS.Musis obnovit recovery a když bude zničeny i recover musíšpoužít instalacni Cd.Kdybys potřebovals blíže poradit tak napis na JMAZEC@GMAIL.COM (vse velkym)Hodně štěstí :)

BOREC - tebe bych za servismena nepřekousl - ty to asi umíš s lopatou že?

Nejede mi auto - pomozte... Asi tak ta informace vyzněla! Křišťálová koule na dotaz "typ ntb" nereaguje... Prostě vypni ntb - zapni a je to. Pokud to nepomůže, tak dej v nouzáku obnovu systému a je to taky. Nevím co řešíš 4 hodiny ??????????