» Poradna » Notebooky

Notebook zamrzává

Čau,mám notebook, který při psaní wordu a dalších činnostech zamrzne. Zamrzne na 2 sekundy ale myší můžu hýbat. Udělal jsem reinstall windows a nainstaloval všechny ovladače.Co s tím dělat?

Odpovědi na otázku

kolik máš ZONDe RAMky ?

Omlouvám se že píšu sem, jen jsem potřeboval naíjt vlákno, kde toho moc není...chci napsat dotaz a cokoliv dám v jakémkoliv prohlížeči, vyhodí mi to:"Method not found: 'Void PubSystem.DB.Consult.ConsultModifyData.SetConsultQuestion(Int32 ByRef, Int32, System.String, System.String, System.String, System.String, System.String, System.String, Boolean, Boolean, System.String, System.Nullable`1<Boolean>)'."

A proč nezaložíš svůj příspěvek? Jestli tě to pustí psát odpovědi - pustí tě to psát i dotaz

Ja mám ten istý problém niekde je chyba asi už od včera

Vypisuje túto chybu:Server Error in '/' Application.Method not found: 'Void PubSystem.DB.Consult.ConsultModifyData.SetConsultQuestion(Int32 ByRef, Int32, System.String, System.String, System.String, System.String, System.String, System.String, Boolean, Boolean, System.String, System.Nullable`1<Boolean>)'.Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code. Exception Details: System.MissingMethodException: Method not found: 'Void PubSystem.DB.Consult.ConsultModifyData.SetConsultQuestion(Int32 ByRef, Int32, System.String, System.String, System.String, System.String, System.String, System.String, Boolean, Boolean, System.String, System.Nullable`1<Boolean>)'.Source Error: An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.Stack Trace: [MissingMethodException: Method not found: 'Void PubSystem.DB.Consult.ConsultModifyData.SetConsultQuestion(Int32 ByRef, Int32, System.String, System.String, System.String, System.String, System.String, System.String, Boolean, Boolean, System.String, System.Nullable`1<Boolean>)'.] PubSystem.Controls.Run.Consult.ConsultQuestion.ActionSave() +0 PubSystem.Controls.Run.Consult.ConsultQuestion.SaveQuestion(Object sender, EventArgs e) +46 System.Web.UI.WebControls.LinkButton.OnClick(EventArgs e) +101 System.Web.UI.WebControls.LinkButton.RaisePostBackEvent(String eventArgument) +100 System.Web.UI.Page.RaisePostBackEvent(IPostBackEventHandler sourceControl, String eventArgument) +29 Ukázat celý příspěvek

Přesně stejný problém!Odpovídat můžu, psát do diskuzí pod články taky, ale napsat příspěvek mě to nepustí, paradoxně to byl právě příspěvek o dalších chybách na stránce.Poslední dny mi velmi často na celém živě.cz vyskakuje Bad Request Header 400 a to na různých počítačích i v různých sítích a připojení - chyba na straně živě.

to je divne aktualizoval jsi prohlizec ? skus restartovat a aktualizovat

A já si říkal proč se zde od včerejška neobjevil žádný nový dotaz :D .

Nejlepší je, že to moje byl opravdu spíš dotaz ohledně jiných chyb co mi tu hlásí... evidentně už ani ty ale nejde nahlásit a redakci to absolutně nezajímá.

Co funguje bezpečně jsou všechny bannery s výzvou o hlasování a podpoře ve finále Lupy....

skúšal som to na 2 rôznych OS, 3 prehliadačoch a to isté

Jak vidím, tak problém na poradně stále přetrvává (nepřibyl ani jeden nový dotaz) a nikdo z redakce ani moderátorů nám zatím neprozradil situaci o jaký problém se jedná.

Ono nefunguje ani forum ?

poplietol som si forum s poradňou, mea culpa

Aby se nakonec nezačali hrabat ještě kvůli tomu ve forum :D . To by bylo :D .

A teploty máte jaké? Toto vypadá na přehřívající se procesor nebo vadné RAM paměti. Takže možná proto reinstall nezabral.O jaký notebook se jedná (značka, model) ?Pokud se notebook skutečně přehřívá, doporučuju koupi hliníkové chladící podložky s ventilátory nejlépe od značky CoolerMaster (osobně mám tuto http://www.alza.cz/coolermaster-u-stand-cern... a nemohu si stěžovat) , která by tento problém mohla částečně vyřešit. Další možnost jak vyřešit tento problém je notebook vyčistit od prachu např. stlačeným vzduchem ve spreji.

Souhlas, ale zaráží mě pořadí. Chladící podložka by měla být až ta další možnost, primárním by mělo být v případě přehřívání vyčištění a popřípadě , pokud je laptop starší, přepastování chladiče (hodit k někomu kdo to umí, nebo do servisu)

Ak je to s P III, tak by som sa nečudoval. Takže o aký NB ide? A urob test HDD, ono to vyzerá na zadrhávanie zápisu na HDD

Udělal je všechny testy HDD, RAM. Počítač jsem dal pod klimatizaci a zapnul ji.I přes velké chlazení se PC po chvilce vypnul na 90 Degree přehřátí.Takže to dát do servisu na vyčištění a repastování?

Ty problémy výše, ty sáhodlohý slohy eng popisů, já je chci taky, ale mám ten "škaredej linux" (mám jich víc a ani v jednom nejdou vyvolat ty hezký romány) a ty mi to nenapíší a nenapíší. Poradí mi někdoz widláků, jak to do nich dostat?

Máš v háji OS (nekompatibilita nějakého SW nebo nelegálního patche), oprav to obnovou.