» Poradna » Notebooky

Notebook vypínání obrazu

Vypínání obrazovkyProsím o pomoc po přeinstalaci notebooku acer emachines e442.nemůžu ve windowsech pustit ani instalační program opery,nebo při spuštění dxdiag to udělá to samé-Obrazovka jakoby zešedne a nejde nic dělat a když zmáčknu ctr+alt+delete tak mne to hodí normálně do toho menu a šedá obrazovka zmizne.tento problém začal notebook dělat až po přeinstalování windows 7.Podařilo se mi nainstalovat amd ovladače ale problém přetrvává.

Odpovědi na otázku

skus to pres exreni monitor

při spuštěném nouzovém režimu jede vše v poho a když to přepniu na druhý monitor taky jede vše tak jak má.

Vypadá to, že nevidíš UAC dotaz zvýšení oprávnění, nebo jiný dialog - jestli se zobrazuje na nezapojeném výstupu, klávesovou zkratkou Win+Shift+šipka vlevo/vpravo ho skus přesunout na zapojenou obrazovku....

Ovladač GK pěkně odinstaluj utilitou k tomu určenou (v nouzovém režimu samozř.!) a nainstaluj ten správný. Ze str. AMD.

Po preinstalaci windows byl nainstalován ovladač amd catalyst ze stránek amd. Problém s vypinaním přetrval.

Servis.

Video ze závadou :https://www.youtube.com/watch