» Poradna » Notebooky

Notebook slabé fps

Dobrý den, mám tento notebookhttp://www.alza.cz/asus-n56jn-cn047h-d603534... Výkon vzhledem k ceně a HW se mi zdá malý. Například benchmark v Mafii 2 (fullhd, vysoké detaily) - kolem 25-30fps.Je možné že je aktivní jen integrovaná grafika?podlehttp://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-760M.9... by totiž mafia II ve full HD a max nastavených detailech měla běžet kolem 54fps.děkuji

Odpovědi na otázku

určitě jede 840m, určitě ne hd 4600 a zcela vyloučeně ne 760m

??

Camil je clovek ekologicky zamereny a chce, aby mu klavesnice vydrzela co nejdele, proto byl ve sve odpovedi ponekud strucny. Chtel Vam naznacit, ze vykon odpovida konfiguraci s 840M.S integrovanou HD 4600 by Vam hra na tyto detaily jela mnohem hur.A GTX 760M se do tohoto modelu ani nedava.

Aha, jsem z těch karet trochu zmatený, na ntb mám samolepku intel i7 a geforce gtx 760.Tak nevím jak to chápat..

no pokud tam teda máš onu 760m tak třeba jedeš v mafii 2 na 2x AA nebo 4x AA ve fhd

Tak to potom nemáš notebook, který jsi uvedl.

mám tento notebook http://www.alza.cz/asus-n56jn-cn047h-d603534... (GeForce GT 840)I ve správci zařízení mám GeForce GT 840..Jen samolepka na ntb je 760m. Takže to bude jen chybně nalepená samolepka.. I když nevím jak se to může stát..

raději by chtěl nálepku 840m a ve správci 760m

Ja bych radeji nalepky nechtel, vetsinou se dost blbe sundavaji a jako podlozka zapesti nebyvaji extra prijemne.

GTX 760M určitě nemáš, v noteboku máš NVIDIA GeForce GT 840 2GB a na takový ´´krám´´ by tyto FPS seděli.