» Poradna » Notebooky

Notebook se nechce vypnout

Zdravím, děje se mi takovej problém. U mého ntb když jej vypnu, tak i po vypnutí stále jede podložka a když jej chci zapnout tak musím dlouze podržet tlačítko vypínání abych to mohl zase zapnout. Obvykle se tohleto děje po tom co počítač jede asi víc jak 2 hodiny, pokud ho třebas po 1,5 hoďce vypnu tak se vypne korektně. P.S - rychlým spuštěním to není. Rychlé spuštění to není (to jsem si našel už jinde) a aktualizace mám všechny. Co dále? Díky za každou radu.

Odpovědi na otázku

a neblokuje to podložka? usb zařízení můžou oddálit vypnutí, může čekat, až se noťas vychladí, což kvalitní podložky dělají

Jakože podložka mi blokuje to aby se pc vypl a byl nejspíš něco jako v hybernaci, ze které nejde probudit a chladí to 2 hodiny v kuse? Pokud ano tak je to možné, ale spíše ne.

To je zase dotaz na úrovni KsichtoKnihy. Nesdělil jsi základní info.Hw sestava?Provozní teploty v max. zátěži?Hlášky v Admin logu?Co s tím?Admin konzole cmdpowercfg -energyProstuduj výsledný log.

Ajo sorry, já zakládal ještě na jednom fórečku dotaz a zapoměl jsem napsat typ ntb :D no neva. Jedná se o DELL Inspiron 5547, teploty jsou v poho to už jsem zkoušel (zkoušel jsem to asi před 15 dny a byly pohodka-koukal jsem jestli není potřeba přepastovat).Výslednej log:Energy efficiency problems were found.16 Errors13 Warnings27 Informational

*edit* log ještě du prověřovat

To samo mi dělal Dell Vostro 5470 na Win 10 zkontroluj si tento driver: Intel Management Engine Interface Driver, může za to.Když pohledáš na netu tak zjistíš kterou verzi máš nainstalovat, až od nějaké vyšší se tento problem začal objevovat.Mě dokonce sám Dell na jejich stránkách doporučuje instalaci starší neaktuální verze.

K díky zkusím tuhletu:Release date11 Apr 2014Last Updated06 Oct 2015U DELLU ji přímo tam mají napsanou a co jsem koukal jsou novější, ale nemaj ji tam. Jestli to nepomůže zkusím ještě jinou. Díky za radu dám vědět.

Tož hodil jsem si aby mi to vyfluslo do html a otevřel jsem si to v prohlížeči, vše z toho je jen to co jsem si nastavil a co chci osobně (tím to není už jsem zkoušel :D )