» Poradna » Notebooky

Notebook sa zasekava aj nadalej po reinstalacii winu - zly hard disk ?

Zdravim...asi pred tyzdnom-dvoma som si vsimol na ntb ze mi semtam zamrza na chvilu, myslel som si ze je to nejakym virusom. Ked sa to zhorsilo rozhodol som sa ze som sformatoval HDD a nanovo nainstaloval Win 7. Ale ako sa zda problemy pretrvavaju. Napr. prehliadavam net a bud dlho nacitava stranka alebo naskoci - nereaguje. V akej suciastke ntb moze byt chyba? V HDD ? kupil by som novy HDD len kde mam istotu ze to pomoze...Mam ntb HP 625 Ďakujem

Odpovědi na otázku

HDD si zkontroluj > HirensBoot CD > HDTune.

Použij libovolný live OS - např. MiniWXP z CD Hirens (ale jinak i libovolný Linux nebo Active Boot Disk). Pokud tyto OS (stačí jeden z nich) budou pracovat, nainstaluj pořádně OS. V opačném případě začni prověřovat HW.

ja som druhykrat instalval inu verziu win 7 ako som mal povodnu...cize v softwari chyba urcite nie je....a z hardwaru ma nenapada nic ine ako HDD ze by to mohol robit....RAMky mam dve po 2gb (druha dokupovana) cize tam je minimalne jedna urcite v poriadku.

přes správce prostředků(resource monitor) zjistit, jestli ti něco nevytěžuje HDD na 100%Pokud ano, bude to s velkou pravděpodobností Superfetch. Ten vypneš ve správci úloh.