» Poradna » Windows (a jiné OS)

Notebook s Windows 8 najíždí pouze do BIOSu.

Dobrý den,před pár dny mi přestal fungovat notebook Asus VivoBook S300CA (Windows 8). Večer jsem jej vypnul, od rána mi však při každém zmáčknutí power buttonu najíždí do BIOSu. Napadá někoho z vás, jaký zvolit postup opravy? Reklamaci bych se, alespoň dokud nevyzkouším maximum, rád vyhnul.Mockrát díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

Pokud najizdi do BIOSu, tak to znamena, ze nemuze najit zadne zarizeni ze ktereho se da nastartovat OS. Mozna jen nejaka mastnota v konektoru od HDD, ale mozna taky ne.

mrkni do biosu či je na prvom mieste ak ho teda vobec vidi+čas a datum je tam spravny?možno len tuzexova cr 2032

Mam uplne stejny problem aut. Aktzalitace restart a porad jen Bios cas datum je spravny ani save exit nepomaha zmizne a naskovi zase bios .

Mám taky problém s win 8, problém je úplně stejný, u compu nabíhá jen bios, ale s rozdílem, že čas je správný, ale datum je seklé o měsíc... Co by to mohlo být?? Díky

Jen připomínám, že předtím šel počítač zapnout, ale tvářil se, že nemá žádná data, programy, aplikace, nic... Pouze plocha s ikonou koše a nic víc. Po dalším zapnutí už házel do biosu.