» Poradna » Notebooky

Notebook propojit s TV a LCD monitorem

Ahoj,prosim o radu. Mam notebook, k nemu pripojeny jeden monitor pres VGA a pak mam jeste HDMI v notebooku. Tam bych potreboval nejakou rozdvojku pripadne switch? Chtel bych tam totiz pripojit jak TV tak dalsi LCD monitor s tim, ze bych mezi tim dokazal prepinat? Koupil jsem si http://www.czc.cz/premiumcord-hdmi-switch-2... ale nevypada ze by to fungovalo. Do out propojim kabel s notebook a do In1 dam LCD monitor a do In2 dam TV ale nereaguje to, stale sviti pouze cervene svetylko ale TV ani LCD nefunguji.Nevite kde by mohl byt problem, nebo mate nejake lepsi vecicku na tohle reseni?Dekuji moc za vsechny rady

Odpovědi na otázku

u produktu je napsáno 2x vstup a 1x výstup, nedivím se, že to nefunguje, když potřebuješ jeden vstup a dva výstupy

Zdravim, já tam vidím v popisu:"2 HDMI zařízení sdílí 1 HDMI zařízení (obrazovku). Výběr zařízení buď automaticky nebo tlačítkem"Takže přesně opačně než vy potřebujete, že by v tomhle byl problém ?

Ok děkuji za info, alespoň jsem chytřejší a vrátím to. Poradíte mi prosím ještě jaký switch bych si měl tedy pořídit? Nebo zda máte nějaké zkušenosti? Děkuji moc