» Poradna » Notebooky

Notebook podsvícená klávesnice

Dobrý den mám takový dotaz mám notebook msi GE 70 20C s intel core i5 4200 haswel a grafikou Nvidia GeForce 750A mám takový dotaz jestli tento notebook má podsvícenou klávesnici na levo je tlačítko pro maximální otáčky ventilátoru a hned vedle Něj je druhé tlacitko s takovým sluníčkem ale když ho zmáčknu tak se mi otevře internet.Notebook byl bez OS ale dal jsem si tam Windows 7 Ultimate 64 bitZajmá mě tedy jestli má podsvícenou klávesnici nebo ne? Děkuji za Vaše odpovědi.

Odpovědi na otázku

Konkrétně tento:// www.czc.cz/msi-ge70-2oc-224xcz-cerna/136943/produkt

Uprostřed stránky je u kapitoly "Snadná možnost multimédiálního nasazení kdykoliv a kdekoliv" snímek podsvícené klávesnice. Na pravé straně klávesnice jsou u + a - symboly snížení a zvýšení jasu klávesnice. Tak co myslíš?

Ovladače jste nainstaloval?

Ano Prosím poraďte mi nemá se to někde zapnout? Všechny ovladače jsem nainstaloval z přiloženého cd v krabici jedno tam bylo na Windows 8 a druhé na Windows 7Prosím poraďte už sem vyzkoušel snad všechno Děkuji za Vaše odpovědi.

že se ti chtělo davat takový hřišny prachy za Ultimate když tobě by stačila kripl home edice evidentně podle dotazu.

V práci nám zbyly dvě licence tak jsem si jednu odkoupil za směšnou cenu ale na to jsem se neptal me zajmá ta klávesnice protoze jsem vyzkoušel všechno a furt když macknu na to tlačítko tak se mi otevře jen internetProsím poraďte.

? ? Prosím poraďte

Četl jsi, co ti nahoře psal Rasto? Fn a numerická +/-. Nefunguje?

Ne také to brfungujre nemůže to byt tim ze kolem klávesnice je ochrana prusvitna fólie? Jinak už nevím čim by to mohlo bytProsím poraďte ještě něco Prosím.

Obávám se, že ti nikdo nepomůže a možná se snažíš zbytečně. Najdi si specifikace, řekl bych že model 20C má klávesnici bez podsvícení, model 20E s modrým podsvícením. Snad to ještě někdo upřesní.

? ? Prosím poraďte

Není co. Tento notebook nemá podsvícenou klávesnici, tu mají až vyšší modely.

Jo a proc tam ma to tlacitko na zapnuti podsvícení a v papirech kde je naktesleny notebook a kolem neho čísla a 3 je k zapnuti podsvicene klávesnice dal by sem sem obrázek ale nevim jak

http://m.alza.cz/msi-ge70-2oc-224xcz-d4724... Já mam ptesne tento a klávesnice tam sviti

Tak co poradi mi někdo nebo ne? Poslal jsem vám odkaz a tam je notebook vyfocen z podsvícenou klávesnici a napsat ze podsvícenou klávesnici nemá to umím taky....... ja osobne si myslím že to bude nějakymi ovladači ale potreboval bych poradit kde je třeba stáhnout nebo co ještě skusit Prosím poraďteDěkuji

Proboha, co furt řešíš? Tenhle model prostě podsvícenou klávesnici nemá!

A proc tam má proboha to samé tlacitko co je na obrazku kupoval jsem ho na alze a tam je taky vyfocen s podsvícenou klávesnicí a v prospektu co jsem dostal k notebooku tam je to taky napsané a neříkej mi ze na alze je vyfocen s podsvícenou klávesnici v prospektu co jsem dostal k notebooku se o tom taky píše tak mi netikej ze keca alza a prospekty k notebooku. ....

Díky minuskářum tady se asi odpovědi a pomoci nedočkám

Čeče hele nwm teď sem koukal na stranky MSI a tam žadnej ovladač nejspiš neni eště mě napadá podivej se do BIOSu hele

Hele díky za radu podívám se sice nevím kde to v biosu najít ale to nevadí vážím si tvojí odpovědi!

Mínus ti nedávám, ale říká ti něco pojem "ilustrační fotografie"? Trvám na tom, že model 2oc podsvícenou klávesnici nemá, jen klávesy v horní řadě. Jasnou radu už jsi tady dostal, čekáš na zázrak? Řešíš to tady od půlnoci, co takhle zvednout telefon a zeptat se přímo v ALZA?

A neklamou tim obrázkem náhodou zákazníky?

Pokud tě nezajímají ostatní parametry, jdi reklamovat, že tvůj notebook nevypadá jako ten na obrázku.

Obrať se na MSI. V odkaze se píše že označení GE .....https://cs-cz.facebook.com/msiczech/posts/1015160365...

kliiiid tyvole

Ale furt mi vrta hlavou proč by tam dávali to tlačítko když by nebyla klávesnice podsvícená

Já mám na starém NB taky tlačítko na bluetooth a přitom tam žádný bluetooth není. Prostě vyrobí jedny šasi a dávají do toho třeba trochu odlišný HW. Nemá cenu dělat na každou řadu speciální kastli, když se liší minimálně.

Ale řekni mi proc v krabici byl s notebookem byl papír (popis notebooku) a tam pod číslem 3 bylo napsáno zapnuti podsvícené klávesniceTak proc to tam sakra pisou proc tam sakra dávaj to tlacitko a proc to sakra dávaj na alzu s podsvícenou klávesnici? Proč???

zkus nastaveni v biosu ... ale to ti možna nepomůže ... pokud u produktu na alza u specifikace neni pospano že ma klavesnici podsvícenou tak ji prostě nemá ten tip ... třeba ja mam model Msi GE 70 2PE apache Pro a ten tu podsvícenou klávesnici má ... a je to uvedeno i ve specifikaci ... pokud si dostal u počítače nějaká lejstra ktere matou že notebook podsvícenou klávesnici ma tak se prostě asi neobtěžovali to nějak měnit a davaji k tomu lejstra univerzalně ...

Jako v pitvě našli u barvené multifunkce zadělanou qwerty klávesnici http://www.youtube.com/watch :D .

http://cz.msi.com/product/nb/GE70-2OC.html"Podsvícená klávesnice SteelSeries (volitelně)"Notebook je možné vrátit v rámci 14 denní lhůty bez udání důvodu. Pak by bylo možné zkusit argumentovat zavádějícími obrázky na webu prodejce, ale v popisu na czc nikde neuvádí, že daný model má podsvícenou klávesnici,

Ahoj mám ten stejný notebook a taky jsem si myslel že má podsvícenou klávesnici ,ale tlačítko v levém horním rohu nereaguje tak podle toho soudím že nejspíš to tak není.Četl sem už pár recenzí a podsvícenou klávesnici má jen verze GT.

Ty jsi fakt imbecil :D :D :D neumis si zavolat do msi, do alzy, hledat na netu, vsude na strankach kterehokoliv e-shopu se nepise, ze by mel podsvicenou klavesnici!!! Ja mam treba GE60 Apache Pro a ten podsvicenou ma, proste to tvy tlacitko je na kazdym modelu GE, prece se to nebude predelavat po produktech O.o Kup si tohle, to je presne pro tebe :) http://zive.v.mfstatic.cz/GetThumbNail.aspx