» Poradna » Notebooky

Notebook Packard Bell nejde zapnout

Zdravim, prosim o pomoc. Vcera rano jsem normalne vypla notebook a sla spat, dnes rano jsem ho chtela zapnout a nic. Vschny kontrolky sviti, notebook huci, tak jak huci pi normalnim provozu, ale obrazovka zustava cerna. Uz jsem zkousela typy na pomoc jako vyndat baterku, drzet tlacitko, zkouset zapnout bez baterky, ale vubec nic nefunguje. Jsem zoufala, v notebooku mam data a soubory do skoly. Prosim, nenapada Vas nekoho neco?

Odpovědi na otázku

Pokud jste opravdu zkoušela vše popisované, tak pravděpodobně nezbývá nic jiného než servis. Ještě bych možná zkusil vyndat a znovu zandat paměť RAM (bývá pod spodním krytem) , případně vyndat pevný disk.Co se dat týče základem je důležitá data zálohovat, pak Vás takovýto problém nemůže zaskočit.Pokud je v ntb vadná základní deska, případně LCD, nebo něco jiného co nedovoluje ntb normálně naběhnout, vyjma pevného disku. tak by mělo stačit ten disk vyndat a připojit k jinému PC kde se pak ke svým datům dostanete.pokud je ale disk vadný, máte docela problém.

Dekuju za rada :)

je to casty problem modelov Packard Bell -- -- odpojit vsetko - napajanie, bateriu, atd...-- stlacit PowewOn a drzat 30 - 60 sec-- pripojit napajanie, NIE bateriu-- zapnut-- uspech -- vlozit bateriu, doporucujem NTB len hibernovat apod.-- neuspech - opakovat alebo odpojit vsetko a pockat niekolko hodinhttp://uktsupport.ipbhost.com/index.php precitaj hlavne prispevok Posted 05 February 2011 - 11:34 PMhttp://www.techsupportforum.com/forums/f210/packard-bell-... https://www.boards.ie/b/thread/2057058772viac -- google packard bell power on problems

Dekuju moc!!!