» Poradna » Notebooky

Notebook nezobrazuje možnost připojení k wifi

Dobrý den, mám notebook lenovo thinkpad (s win8) a k internetu se s ním připojuji přes wifi. Dodnes vše fungovalo, jak má. Ale dnes jsem zkrz tento notebook instaloval nový wifi router a byl jsem tedy poté chvíli připojený přes Ethernet. Po vytažení kabelu z notebooku ale notebook najednou nenalézá žádnou wifi v okolí (a nic nenasvědčuje tomu, že by se o to snažil) a čeká jen opět na Ethernet. Snažil jsem se něco najít v nastavení, ale žádnou chybu jsem nenašel. Jsem si celkem jistý, že řešení bude banální, ale byl bych rád za jakoukoliv radu. Bohužel pro mne totiž není možné být závislý jen na Ethernetu a kabelech. Děkuji předem za radu... :)

Odpovědi na otázku

Zapni (povol) wi-fi adaptér v ntb.

Děkuji za reakci, omlouvám se za neznalost, ale kde konkrétně v nastavení bych to měl udělat? Prošel jsem to celé a tu možnost jsem tam neviděl. Děkuji

pomoci klaves, vetsinou fn+F2, obcas treba softwarove pres ovladaci program wifi (tam kde jsou videt jednotlive site k pripojeni)

Děkuji mnohokrát za pomoc

Restartuj notebook, ono se to chytne.

Notebook jsem již několikrát restartoval... bohužel