» Poradna » Notebooky

Notebook nebo 2v1?

Dobrý den,chci se zeptat na zkušenosti (a případně tipy do 20000,-) s 2v1. Hodně cestuji, takže by se mi tablet hodil, jen se obávám (dle několika recenzí) jaká je jeho funkčnost po propojení s klávesnicí. V čem (pokud v něčem) je horší než klasický notebook? (Do teď jsem používala a byla spokojená s Vaio SVE1112M1EV, ale úplně neustál to časté cestování)Díky za reakce,Lenka

Odpovědi na otázku

Dovolím si poupravit:SVE1112M1EW

jaké je plánované využití?

pokud to mohu vzít popisem s Vaio, který jsem měla, tak stojím o lepší graf. kartu, operační paměť a obecně výkon (omlouvám se za ten výraz, nejsem specialista...)Jinak na cestách (tedy bych ráda na tabletu) - internet (maily), video,..a doma (po propojení s myší a klávesnicí) méně náročné graf. programi (photofiltre), Office, nepříliš náročné hry (Age of Empire třeba..Díky L.

jakmile tam figurují hry a to i takzvaně nenáročné, tak bych bral notebook. Ideálně s matným displejem a samozřejmě grafikou Intel, aby to nebylo hlučné, netopilo to a dlouho to vydrželo.

pokud není 13 palců moc, tak co třeba tohle:https://www.czc.cz/acer-aspire-v13-v3-372-75... Intel Core i7-6500U (2.5GHz, 3.1GHz TB, HyperThreading); 8GB RAM (DDR3), 13.3" Full HD displej (1920 x 1080 bodů); grafika Intel HD Graphics 520; 256GB SSD diskTo už je slušně výkonné.

to jsou přesně problémy, které se mi s VAIO děly!! (hluk, přehříání, ...)díky!!a nějaký menší než 13´?

Nelze se divit ten Vaio:AMD E2-1800 + AMD Radeon HD 7340MVše zde uvedené máš už na Intel včetně Intel HD a tam to nehrozí

Tablet PChttps://www.alza.cz/dell-inspiron-11z-touchneboNotebook 12 "www.alza.cz/acer-aspire-switch-alpha-12?dq=4254382&catid=18842920

Ten Vaio byl 11.6"Co třeba:www.alza.cz/dell-inspiron-11z-touch?dq=4194585&catid=18854251nebo něco z řady ASUS Transformer

a myslíte si tedy, že 2v1 má stejné vlastnosti a dokáže stejné věci jako notebook?D9k za tipy

No ano, nutno je ohlídat vždy HW parametry. Tedy CPU, RAM, GK.